e-commerce
PPC

KODI PROFESSIONAL — КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА У БʼЮТІ-СФЕРІ

Індивідуальна стратегія PPC-просування для ефективного розвитку онлайн присутності.
KODI PROFESSIONAL — КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА У БʼЮТІ-СФЕРІ

«Kodi Professional» — бренд професійної косметики для домашнього та салонного використання, якість якої підтверджена сертифікатами ISO. Компанія розпочала роботу у 2005 році і відома в Україні, Німеччині, Іспанії, Італії, ОАЕ та інших країнах світу.

Inweb співпрацює з Kodi Professional над індивідуальною стратегією PPC-просування, щоб залучати якомога більше цільових користувачів з рекламних майданчиків.

За час нашої спільної роботи наші партнери продемонстрували високий рівень компетентності фахівців PPC та вебаналітиків. Особлива подяка Олексію та Сергію за повне розуміння специфіки роботи в міжнародних проєктах, злагоджену діяльність та оперативний зворотній зв'язок.

Владислав Гожий,
Head of Marketing & PR at Kodi Professional

Коментар проєктного менеджера.

Ми дуже задоволені тим, що бренд професійної косметики Kodi Professional обрав саме нас для співпраці. Під час роботи над індивідуальною стратегією просування задля підкреслення унікальних переваг продукту бренду. Результатами, які нам вдається отримувати протягом співпраці, ми разом з Kodi задоволені, адже нам вдається виводити цей бізнес на новий рівень в індустрії краси.

Діана Ковтонюк,
PPC Project Manager Team Lead at Inweb

Очікуйте на спільні кейси!