Inweb відгуки

Відгуки клієнтів

Сторінка про те, що говорять про роботу з Inweb. Ми розмістили лише деякі з відгуків від наших клієнтів, які знайшли час поділитися враженнями щодо зростання бізнес-показників від просування сайту нашою командою.

Клієнти про нас

Megazakaz
Купівля і доставка товарів з США
SEO
Текстовий відгук
Відео відгук
Пономарьов Владислав
Керівник компанії

Inweb — професіонали своєї справи. Рекомендації, поради та виконані роботи, а також величезна залученість, допомогли нашому ресурсу займати хороші позиції в пошуковій видачі, бізнесу наростити трафік і збільшити дохід.

 

Рекомендую команду агентства інтернет-маркетингу Inweb, як надійних партнерів і профі в просуванні бізнесу в інтернеті.

Пономарьов Владислав
Керівник компанії
Цитрус
Магазин гаджетів та аксессуарів
SEO
Текстовий відгук
Остапов І.В.
Директор інтернет-магазину

Для нас студією інтернет-маркетингу Inweb були здійснені наступні роботи: Протягом двох місяців більша частина ключових фраз була виведена в ТОП - 3 (перша трійка позицій у видачі пошукової системи).

 

При цьому попередньо було обумовлено: в разі, якщо на першому етапі робіт в першу десятку виведено менше чверті ключових фраз — наша співпраця припиняється. Компанія Inweb не тільки виконала свої зобов'язання, але і значно перевиконала їх, вивівши в ТОП-10 більш ніж половину ключових запитів.

 

Значно збільшено кількість відвідувань сайту, кількість здійснених транзакцій. Істотно виріс прибуток нашого інтернет-магазину, підвищився відсоток конверсії. На цей час співпраця здійснюється на умовах «оплата за дії». Протягом всього періоду співпраці колектив студії інтернет-маркетингу Inweb якісно виконував взяті на себе зобов'язання і здійснював обумовлені послуги на високому рівні, вчасно надаючи звітності та досягаючи запланованих результатів.

Кіт.Дарує
Інтернет-магазин подарунків
SEO, PPC
Текстовий відгук
Мірошниченко Михайло
Керівник компанії

Спочатку налаштовували рекламу самотужки, але виникла потреба в делегуванні цієї діяльності. спочатку ми звернулися в відому компанію Netpeak, але їхня пропозиція нам не підійшла, і вони порекомендували нам агентство Inweb, яке зробило відповідну пропозицію і ми швидко почали роботу.

 

Команда Inweb досить швидко провела необхідний аудит і сформулювала технічні завдання по сайту, і відразу ж приступили до налаштування рекламних кампаній. Позитивний результат почався з першого місяця роботи, істотно покращився якість і обсяг трафіку з google. Стабільно виходить хороший результат за ROMI і я повністю задоволений фінансовими показниками, на сьогодні реклама що налаштовується агентством — стала основним джерелом наших продажів.

 

Агентство добре себе зарекомендувало, що змотивувало мене звернутися також і за послугами SEO, сьогодні я задоволений діяльністю агентства за обома напрямками і готовий їх рекомендувати.

Study.ua
Навчання за кордоном
SEO
Текстовий відгук
Аєдінов Рустем
Керівник компанії

Завдяки спільній роботі фахівців компанії Inweb і наших штатних співробітників, нам вдалося досягти серйозного прогресу в поліпшенні позицій і конверсій нашого головного сайту — www.study.ua.

 

Хоча SEO-просування — дуже нелегке завдання, враховуючи динаміку розвитку пошукових систем і рівень конкуренції в нашій сфері бізнесу, фахівцям Inweb вдається стабільно тримати наш сайт в ТОПі та робити все необхідне, щоб позиції продовжували рости. Окремо рекламний відділ компанії Study.ua дякує менеджеру по роботі з клієнтами Сергію Доксову за допомогу в координації та синхронізації роботи фахівців обох компаній.

СМАРТЛАБ
Медична лабораторія
PPC
Текстовий відгук
Романець Анна
Керівник відділу маркетингу

Агентство інтернет-маркетингу Inweb займається просуванням нашого сайту з жовтня 2018 року. З поставленими завданнями команда справляється успішно. Inweb надає нам послуги з ведення контекстної реклами: привертає цільовий трафік на сайт, відстежує виконання цілей, оптимізує рекламні оголошення.

 

Менеджер проекту — Костянтин завжди на зв'язку. На всі питання відповідає швидко, якщо є зауваження і термінові виправлення — реагує оперативно; надає розгорнуті звіти з детальними поясненнями та надсилає їх регулярно і вчасно. Всі завдання агентство виконує у встановлені терміни. Хочеться зауважити, що команда проекту регулярно надає нам рекомендації з впровадження поліпшень на нашому сайті та пропонує зміни, які можуть впливати на поліпшення поведінки користувачів на сайті.

 

Також ми отримуємо оперативну інформацію про нововведення в сервісі Google Ads разом з рекомендаціями щодо використання цих нововведень для охоплення нашою рекламою більшої кількості користувачів мережі Інтернет. Експертиза, досвід і креатив — ті якості, якими володіють співробітники Inweb. Ми раді такому партнерству і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Бажаємо команді агентства Inweb успіхів!

Ліквідатор
Санітарно-профілактична компанія
SEO, PPC
Текстовий відгук
Мініна Олена
Керівник компанії

Компания Licvidator дякує агентству інтернет-маркетингу Inweb за співпрацю і спільну роботу над просуванням сайту licvidator.ua. За час роботи команді проекту вдалося досягти добрих результатів завдяки спільній роботі по SEO і PPC.

 

За час співпраці збільшилися заявки з сайту. Такі цілі ми ставили перед Inweb, коли зверталися до них за послугами просування в інтернеті. Від імені компанії дякуємо команді SEO і PPС за високу кваліфікацію, ініціативність, швидку реакцію на питання, вчасно відправлені звіти, їх пояснення.

 

Фахівці агентства інтернет-маркетингу провили професіоналізм у сфері пошукової оптимізації і контекстної реклами. Ми рекомендуємо їх, як надійних партнерів, націлених на результати клієнта.

Текстовий відгук
Леся Слюсарьова
Директор, головний лікар медичного центру

Здатність швидко і оперативно розуміти клієнта з його складними та непростими завданнями, які він ставить перед командою Inweb, вміння вдатися в складні медичні теми, терміни, особливо що стосуються естетичної медицини, професіоналізм і доброзичливість — ось основні характеристики компанії, з якою ми співпрацюємо вже близько двох років.

 

Особлива подяка менеджеру, Тетяні Авксентьєвый, саме з нею ми вирішуємо непрості завдання в плані просування сайту нашої клініки, і треба відзначити, досить успішно. Бажаємо Inweb і далі триматися на такому високому рівні та всіляких гараздів і успіхів!

Soho Rooms
Інтернет-магазин брендового одягу
SEO, PPC
Текстовий відгук
Ірина Слобяк
Директор інтернет-магазину

Наша компанія висловлює величезну подяку фахівцям студії Inweb за якісне ведення нашої рекламної кампанії та оперативне реагування на всі наші побажання.

 

Вся виконана робота по розміщенню та налаштування контекстної реклами була дуже плідною - відвідуваність і ключові показники конверсій нашого інтернет-магазину зросли в кілька разів. Результати говорять про високий професіоналізм фахівців студії Inweb.

 

Протягом восьми місяців спільної роботи, всі зобов'язання, взяті на себе колективом Inweb, були виконані максимально якісно і в строк. Ми оцінюємо нашу співпрацю зі студією Inweb, як дуже продуктивне, що дає позитивні тенденції для розвитку нашого бізнесу.

Тортіно
Інтернет-магазин кондитерської сировини
SEO
Текстовий відгук
Єфрємєнко Ю.М.
Керівник компанії

Ми молодий інтернет-магазин «Тортіно» tortino.com.ua,який щойно відкрившись звернувся допомогою у розкрутці до компанії INWEB. Зараз ми на ринку практично рік, завдяки співпраці — продажі збільшились, нас почали впізнавати на інтернет просторах, рейтинги серед конкурентів значно піднялись.

 

Співпраця з компанією INWEB — це постійно нові ідеї для удосконалення роботи, регулярні щомісячні звіти про зроблену роботу, приємний персонал, який допоможе у виникненні проблеми. Ми рекомендуємо компанію INWEB, якщо хочете бути лідером на тенетах інтернету у Вашій справі.

«Фотомост»
Інтернет-магазин «Фотомост»
SEO, PPC
Текстовий відгук
Георгій Квантришвілі
Директор інтернет-магазину

Висловлюю подяку команді агентства Inweb за професійну роботу і допомогу в просуванні сайту.

 

У Inweb я звернувся за грамотним технічним SЕО-аудитом сайту. Команда не тільки перевірила технічну частину, а й провела аналіз посилань. Причому роботу здали раніше обумовлених термінів.

 

Паралельно з цим ми обговорювали запуск контекстної реклами. Юля —  менеджер, з яким пощастило зіткнутися в роботі — дуже професійно і доступно пояснила всі нюанси послуги, підготувала пропозицію, яка нам підійшла, і ми прийняли рішення і тут стартувати разом з Inweb. Працюємо тільки місяць, поки складно говорити про результати, але дії, які команда веде за проєктом, радують: все обговорюється, відчувається ініціатива і залученість фахівців, є чіткі та оперативні відповіді на питання.

 

Зараз разом з Inweb плануємо працювати з підготовкою української версії сайту. Фахівці вже підготували технічні завдання і план робіт з переведення контенту. Впевнений, що і тут, на нас чекає успіх!

 

Дякую за якісне надання послуг. Рекомендую Inweb як професійне агентство з просування бізнесу в інтернеті з залученої командою і висококваліфікованими фахівцями.

Стандартпарк
Дренажні системи
SEO, PPC
Текстовий відгук
Юхименко Володимир
Керівник компанії

Робота з командами Inweb дуже задоволений. Співпрацюємо з РРС та SEO Просування. Результати за 9 місяців: знизу бюджет -15% приросли у вхідних дзвінках більш чем у півтора рази х1,6 знизу вартість конверсії -46% збільшили коефіцієнт конверсії + 21% Як на мене, цифр більш красномовні, за будь-які слова.

ЛюбеАвто
Автодилер з продажу та викупу автомобілів
SEO
Текстовий відгук
Андрій Дулик
Керівник компанії

Компанія «ЛюбеАВТО» на ринку більш як три роки, питання розробки та вдосконалення сайту виникло одразу. Скажу чесно, користувались послугами багатьох агентств і, на жаль, безрезультатно, Inweb порадили друзі друзів, як хорошу компанію, що прогресує і результат не примусив себе чекати.

 

Ми отримали оновлений сайт, ефективно налаштовану контекстну рекламу та якісну пошукову оптимізацію. Висококваліфіковані спеціалісти, позитивна команда і просто приємні й хороші люди. Рекомендую.

Exult
Шкіргалантерея і дорожній багаж
SEO, PPC
Текстовий відгук
Андрій Maцко
Інтернет-маркетолог

Торгова компанія EXULT дякує компанії Inweb за надані послуги SEO-просування. Фахівці компанії допомогли налаштувати та запустити процеси оптимізації нового сайту, впровадили необхідні для просування впровадження.

 

Компанія відмінно зарекомендувала себе злагодженою роботою і пунктуальністю — ми бачимо результати роботи з Inweb і раді продовжувати співпрацю. Окремо дякуємо менеджеру Сергії Доксова за те, що завжди на зв'язку — будь-які питання вирішуються без затримок і в найкоротші терміни.

Лева
Інтернет-магазин іграшок для дітей
SEO
Текстовий відгук
Скрипник В. В.
Керівник компанії

В агентство інтернет-маркетингу Inweb ми звернулися в кінці 2018 року, в момент створення нового сайту. Основне завдання було отримати від фахівців рекомендації з технічної оптимізації сайту ще на моменті розробки. Після того, як ресурс був повністю готовий, ми прийняли рішення просувати сайт також силами агентства Inweb.

 

За майже рік співпраці фахівці агентства в особі Станіслава і Максима, вивели наш проект на інший рівень: у нас зросла відвідуваність сайту, збільшилися транзакції, а головне ми відчули зростання доходу. Команда агентства зарекомендувала себе відповідальними, постійно пропонують різні нові ідеї для просування сайту, професіоналами. Бажаємо зростання, хороших клієнтів і ще кращих результатів! Раді знайомству і сподіваємося на таку ж плідну співпрацю.

Ще відгуки

Переваги нашої команди

 • ТОП 3 SEO-агентств Одеси
  ТОП 3 SEO-агентств Одеси
 • ТОП 5 агентств інтернет-маркетингу України
  ТОП 5 агентств інтернет-маркетингу України
 • ТОП 10 SEO-агентств України
  ТОП 2 SEO-агентств України
  За версією IT rating 2020
 • ТОП 10 агентств з контекстної реклами
  ТОП 10 агентств з контекстної реклами
  За версією Ringostat 2020
 • Сертифіковані партнери Google
  Сертифіковані партнери Google
 • Особистий кабінет у кожного клієнта Inweb
  Особистий кабінет у кожного клієнта Inweb
 • SEO & PPC за оплатою по KPI
  Робота з оплатою за результат
 • Фіксація цін у національній валюті
  Фіксація цін у національній валюті
Є запитання? Ви в одному кроці від відпровіді!
Залиште заявку на послугу або замовте зворотній дзвінок та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.
Дякуємо!
Ми вам скоро зателефонуємо
Не вдалось
Ввести номер ще раз
Або зателефонуйте нам: +38 (048) 770‒10‒70

Завжди готові відповісти на питання

Вадим
Вадим
Менеджер з розвитку
Юлія
Юлія
Керівник відділу продажу
Олександр
Олександр
Менеджер по підбору рішень
Тетяна
Тетяна
Менеджер SEO-проектів
Сергій
Сергій
Менеджер SEO-проектів
Костянтин
Костянтин
Тімлід РРС-проектів
Максим
Максим
Менеджер SEO-проектів
Вадим
Вадим
Менеджер SEO-проектів
Дар'я
Дар'я
Менеджер по підбору рішень
Сергій
Сергій
Менеджер PPC-проектів
Юрій
Юрій
Менеджер PPC-проектів
Діана
Діана
Менеджер PPC-проектів
Леся
Леся
Менеджер SEO-проектів
Катерина
Катерина
Менеджер по підбору рішень
Вадим
Вадим
Специаліст Google for Nonprofits