КЛІЄНТИ. ВІДГУКИ. КЕЙСИ
На цій сторінці зібрали кейси та відгуки від наших клієнтів.
Ми вдячні за довіру та можливість виводити бізнес на новий рівень.
ПОРТФОЛІО
ТЕХНО ЇЖАК — КОМПЛЕКСНЕ SEO ПРОСУВАННЯ
e-commerce SEO
ЯК ЗБІЛЬШИТИ ДОХІД МАГАЗИНУ ОДЯГУ ЗА ДОПОМОГОЮ FACEBOOK ТА GOOGLE
PERFORMANCE-МАРКЕТИНГ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ YAKABOO
Performance e-commerce SEO PPC
ВІД 0 ДО 20000 КОРИСТУВАЧІВ НА МІСЯЦЬ: ПРОСУВАННЯ МЕДИЧНОЇ КЛІНІКИ
HiPP — SEO-ПРОСУВАННЯ ОРГАНІЧНОГО ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ
e-commerce SEO
ЗРОСТАННЯ ТРАНЗАКЦІЙ У 9 РАЗІВ ДЛЯ МАГАЗИНУ ФОТОТОВАРІВ
ЯК ЗА 14 МІСЯЦІВ ЗБІЛЬШИТИ ТРАФІК НА САЙТ КЛІНІКИ МАЙЖЕ ВДЕСЯТЕРО
KODI PROFESSIONAL — КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА У БʼЮТІ-СФЕРІ
e-commerce PPC
ТЕКСТОВІ ВІДГУКИ
Текстовий відгук / PPC
Kodi Professional, Косметика для салону та дому.
Гожий Владіслав
Head of Marketing & PR
рекомендує Inweb

Висловлюємо подяку команді агенції Inweb за плідну співпрацю та високу експертизу в галузі digital маркетингу, повне розуміння поставлених KPI та точність виконання завдань у узгоджені терміни.

За час нашої спільної роботи наші партнери продемонстрували високий рівень компетентності фахівців PPC та веб-аналітиків. Особлива подяка Олексію та Сергію за повне розуміння специфіки роботи в міжнародних проектах, злагоджену діяльність та оперативний зворотній зв'язок.

Водночас нам вдалося реалізувати пріоритетні завдання на найвищому рівні та впровадити нові інструменти для підвищення якості рекламних кампаній.

Текстовий відгук / SEO, PPC
Чудо Острів , Інтернет-магазини іграшок
Златов Іван Георгійович
Керівник e-commerce напрямку
рекомендує Inweb

Ми співпрацюємо з агенцією інтернет-маркетингу Inweb вже близько 2,5 років. Стартували спочатку з пошукової оптимізації сайту. Наразі ми активно спільно працюємо над контекстною рекламою.

Важливою задачею для нашого бізнесу на початку співпраці було збільшення обсягів продажів на сайті за
допомогою інструментів інтернет-маркетингу, які надає Inweb. За певний час нам вдалося досягти результатів та нарощувати їх поступово.

З впевненістю можемо підтвердити, що Inweb успішно справляється з поставленою задачею і є надійним
партнером для нашої компанії.

Текстовий відгук / SEO, PPC
Національна книжкова платформа, Книги, канцтовари та дитячі товари
Богдан І.В
Ex-Директор ТОВ «Якабу»
рекомендує Inweb

За час спільної праці команда Inweb не один раз зарекомендували себе як надійного партнера та експертів в онлайн-рекламі. Співробітництво почали з послуги контекстної реклами. Команда настільки якісно, стратегічно та професійно підійшла до аудиту, налаштувань, рекомендацій, оптимізації реклами, що згодом ми почали спільну роботу з таргетингу в соцмережах (Facebook, Instagram, TikTok), пошуковому просуванні сайту (послуги SEO), а також рекламі мобільного додатку Yakaboo.


Окремо потрібно виділити бізнес-підхід Inweb, індивідуальність та звітність. Спеціалісти детально вивчають показники, орієнтовані виключно на бізнес-цілі; всі звіти надаються вчасно та з поясненням; стратегія — індивідуальна під нашу сферу та тип бізнесу.

Разом з Inweb ми суттєво покращили показники прибутковості поточних напрямів та успішно запустили нові. Зараз ми займаємо лідируючі позиції у своїй ніші. Хотілося б відзначити високий професіоналізм співробітників, оперативність та залученість до проєкту. Кожне завдання вирішується з глибоким розумінням наших інтересів та пріоритетів. 

 

Текстовий відгук / SEO
Academy Ocean, Платформа онбордингу та навчання
Andriy Byzov
Chief Marketing Officer
рекомендує Inweb

The digital marketing agency Inweb provided a quality audit of the SEO site academyocean.com.

Inweb provided a professional evaluation of our site optimization for search engine requirements. To attract more free traffic and motivate people to try our LMS platform, an SEO analysis was essential to understanding the strengths of the site as well as identifying bottlenecks that need to be fixed.

They did an excellent job: we received not only a dry assessment of the site, but also a complete list of practical recommendations, some of which we have already implemented and are seeing results. Technical specialists at Inweb checked the technical specifications, prepared tips for writing content, conducted QA testing, and compiled it all into a technical task, ready to work with a programmer. Just complete the task.

I appreciate Inweb's responsible approach to site evaluation. Customers with this attitude are very motivated to return for more service. AcademyOcean recommends Inweb as a reliable SEO company.

ВІДЕОВІДГУКИ
Антон Сапко
Власник компанії
Fopi - відео
Лілія Чуяс
Маркетинг-директорка
КЛІНІКА MEDICOM - відео
Олександр Салієнко
Власник компанії
ТОВ «Холодтехмонтаж» - відео