Наші клієнти та відгуки

За 8 років офіційної роботи агентства ми успішно просунули понад 500 проектів від клієнтів з України, Росії, Білорусії та Казахстану. У нашому портфоліо ви знайдете безліч робіт по послугах створення і просування сайтів - більше 100 з них доступні до публічного показу.

Відгуки клієнтів

На цій сторінці ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів і дізнатися докладніше, що було зроблено в рамках того чи іншого проекту і до якого результату привели роботи. Підсумки докладених зусиль завжди несуть першочергову важливість. Але і процес роботи вартий уваги - доказом цього і є представлені нижче відгуки.

Інтернет-магазин брендового одягу Soho Rooms
Наша компанія висловлює величезну подяку фахівцям студії Inweb за якісне ведення нашої рекламної кампанії та оперативне реагування на всі наші побажання. Вся виконана робота по розміщенню та налаштування контекстної реклами була дуже плідною - відвідуваність і ключові показники конверсій нашого інтернет-магазину зросли в кілька разів. Результати говорять про високий професіоналізм фахівців студії Inweb. Протягом восьми місяців спільної роботи, всі зобов'язання, взяті на себе колективом Inweb, були виконані максимально якісно і в строк. Ми оцінюємо нашу співпрацю зі студією Inweb, як дуже продуктивне, що дає позитивні тенденції для розвитку нашого бізнесу.
Директор інтернет-магазину Ірина Слобяк 08.01.2016
Інтернет-магазин гаджетів та аксесуарів Цитрус

Для нас студією інтернет-маркетингу Inweb були здійснені наступні роботи:

- Протягом двох місяців більше половини ключових фраз було виведено в ТОП - 3 (перша трійка позицій у видачі пошукової системи). При цьому попередньо було обумовлено: в разі, якщо на першому етапі робіт в першу десятку виведено менше чверті ключових фраз - наша співпраця припиняється. Компанія Inweb не тільки виконала свої зобов'язання, але і значно перевиконала їх, вивівши в ТОП - 10 більше половини ключових запитів.

- Значно збільшено кількість відвідувань сайту, кількість здійснених транзакцій.

- Істотно зріс прибуток нашого інтернет-магазину, підвищився відсоток конверсії.

На даний момент співпраця здійснюється на умовах «оплата за дії».

Протягом всього періоду співпраці колектив студії інтернет-маркетингу Inweb якісно виконував взяті на себе зобов'язання і здійснював обумовлені послуги на високому рівні, вчасно звітуючи і досягаючи запланованих результатів.

Остапов І.В. Директор інтернет-магазину 18.10.2012
Навчання за кордоном Study.ua

Завдяки спільній роботі фахівців компанії INWEB і наших штатних співробітників, нам вдалося досягнути серйозного прогресу в поліпшенні позицій і конверсій нашого головного сайту — www.study.ua. Хоча SEO-просування — дуже нелегке завдання, враховуючи динаміку розвитку пошукових систем і рівень конкуренції в нашій сфері бізнесу, фахівцям INWEB вдається стабільно тримати наш сайт в ТОПі і робити все необхідне, щоб позиції продовжували зростати.

Окремо рекламний відділ компанії STUDY.UA дякує менеджеру по роботі з клієнтами Сергію Доксову, за допомогу в координації і синхронізації роботи фахівців обох компаній.

Директор Компанії STUDY.ua Аєдінов Рустем 15.01.2016
Ark SPA Palace

Хочемо висловити подяку компанії Inweb за якісне просування нашого сайту. Все виконується в термін, допомагають вирішити швидко і ефективно всі питання, які виникають в ході роботи.

Команда зібрана - професіоналів в своє справі. Ми бачимо відмінні результати роботи і позитивну динаміку в якісних і кількісних показниках нашого ресурсу.

Керівник відділу маркетингу Гордієнко Єкатерина 14.04.2017
Ще відгуки

Наші переваги

Бізнес-цілі клієнта
Наш пріоритет №1 –
бізнес-цілі клієнта
Принцип Win-Win
Працюємо по принципу
win-win
Інтернет-рішення для бізнесу
Інтернет-рішення для малого та середнього бізнесу
Понад 40 спеціалістів
У штаті понад 40 спеціалістів
Сертифікація Google
Сертифіковані партнери Google
Ціни у національній валюті
Фіксуємо ціни
у національній валюті
Є запитання? Ви в одному кроці від відпровіді!
Залиште заявку на послугу або замовте зворотній дзвінок та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.
Дякуємо!
Ми вам скоро зателефонуємо
Не вдалось
Ввести номер ще раз
Або зателефонуйте нам: +38 (048) 770‒10‒70

Завжди готові відповісти на питання

Вадим
Вадим
Менеджер з розвитку
Юлія
Юлія
Тімлід відділу продажів
Олександр
Олександр
Менеджер по підбору рішень
Тетяна
Тетяна
Менеджер SEO-проектів
Сергій
Сергій
Менеджер SEO-проектів
Костянтин
Костянтин
Менеджер РРС-проектів
Юлія
Юлія
Менеджер SEO-проектів
Максим
Максим
Менеджер SEO-проектів
Вадим
Вадим
Менеджер SEO-проектів
Микита
Микита
Менеджер РРС-проектів