ПРОСУВАННЯ САЙТІВ У ПОШУКУ
АБО SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)
Оптимізуємо сайти для пошукових систем. Допомагаємо клієнтам отримувати більше трафіку, потенційних клієнтів та продажів за допомогою інструментів SEO.
ЧОМУ INWEB
ПРОЗОРІСТЬ

Усі витрати бюджету на просування та всі задачі команди проєкта видно в особистому кабінеті клієнта.

АНАЛІЗ

Перед формуванням стратегії, ми детально аналізуємо ринок, на якому працює клієнт та його конкурентів.

ОПЛАТА ЗА KPI

Працюємо на результат — готові отримувати оплату за досягнення цілей.

ПРОГРАМУВАННЯ

Маємо вискокваліфікованих розробників в команді, які виконують SEO-завдання.

ДЛЯ ЧОГО ТРЕБА
ПРОВОДИТИ SEO-ОПТИМЗАЦІЮ
01
ЗБІЛЬШЕННЯ ТРАФІКУ НА САЙТІ
Дослідження Google показують, що сайти на провідних позиціях пошукової видачі привертають на 28% більше уваги користувачів. В той час як сайт з 10 місця отримує лише 3% всіх кліків. Ось чому займатися SEO-оптимізацією треба — ваш сайт має займати високі позиції в результатах пошуку.
02
СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖІВ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ КОНВЕРСІЙ
Пошуковий органічний трафік складається з цільової аудиторії, яка вже зацікавлена у ваших послугах або продуктах. Ці користувачі активно шукають пропозиції і, як правило, вже готові до покупки. Така аудиторія швидше завітає на сайт того, у кого вищі позиції по SEO.
03
БЕЗПЛАТНІ ПЕРЕХОДИ З ПОШУКУ
У контекстній рекламі ви буквально платите за «клік». Трафік же з пошукової системи ні яким чином не потребує витрат за переходи. І навіть враховуючи вартість SEO, в перспективі, коли ресурс почне приносити дохід, вона стане окупною.
04
РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ В SEO
Оптимізація сайту під пошукові системи часто проводиться одноразово, після чого потрібно лише його поточне обслуговування. Це забезпечує постійний приплив якісного трафіку без необхідності додаткових значних вкладень.
ІНСТРУМЕНТИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЄМО:
google search console
screaming-frog
netpeak-spider
ahrefs
google-analytics
google-tag-manager
netpeak-cheker
chatgpt
google search console
screaming-frog
netpeak-spider
ahrefs
google-analytics
google-tag-manager
netpeak-cheker
chatgpt
INWEB TOOLS
Авторська розробка команди експертів Inweb, якою ми безплатно ділимося з ринком. Це прості зрозумілі сервіси для виконання завдань з пошукової оптимізації сайту, які дозволяють збільшити продуктивність та ефективність спеціаліста, а також пришвидшити виконання деяких SEO-задач. Використання будь-якого — безкоштовне
НАШІ ПОСЛУГИ
КЕЙСИ АГЕНЦІЇ INWEB
ЗБІЛЬШЕННЯ ОРГАНІЧНОГО ТРАФІКУ У 2,5 РАЗИ У СФЕРІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ЗВЕРНЕНЬ ІЗ САЙТУ У СФЕРІ ЗЕРНОПЕРЕРОБКИ У 5,5 РАЗІВ
ВІД НУЛЯ ДО 20 000 КОРИСТУВАЧІВ НА МІСЯЦЬ: SEO-КЕЙС ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОЇ КЛІНІКИ
ЯК НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ КОМАНДИ INWEB ЗБІЛЬШИЛИ КІЛЬКІСТЬ ТРАНЗАКЦІЙ У 9 РАЗІВ – КЕЙС ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ФОТОТОВАРІВ
ДЕЯКІ З НАШИХ КЛІЄНТІВ
yakaboo
endorphone
autoria
shiny-diski
hipp
technoizhak
academy-ocean
yakaboo
endorphone
autoria
shiny-diski
hipp
technoizhak
academy-ocean
ОБГОВОРІМО ПРОСУВАННЯ ВАШОГО САЙТУ?
SEO-ПРОСУВАННЯ РАЗОМ З INWEB
Більше 12 років експертизи у комплексному просуванню сайтів в пошуку дозволили нашій команді зрозуміти ряд переваг та особливостей, які відрізняють нас на ринку.
01
Звітність та планування. Ми надаємо повні та прозорі дані по витратах на розкрутку сайта. Формуємо звіт про виконані роботи та план дій на наступний період.
02
Копірайтинг та програмування. У нас є команди копірайтерів та розробників, готові до написання текстів та впровадження змін на сайт.
03
Експертиза у різних сферах. Ми вміємо просувати сайти від нерухомості до медицини, від доставки їжі до продажу важкого устаткування.
04
Особистий кабінет клієнта. Ви можете бачити всі роботи по SEO, рух коштів по проєкту, а також динаміку позицій сайту у видачі у будь-який час.
КОМАНДА,
ЩО ПРАЦЮЄ
З ПРОЄКТОМ
SEO-тімлід
Бере участь у формуванні стратегії роботи з проєктом. Разом з командою складає стратегію та шукає точки росту, перевіряє якість виконання завдань і контролює проміжні підсумки.
SEO-спеціаліст
Працює над зростанням органічного трафіку. Формує ТЗ, аналізує конкурентів, ставить завдання копірайтеру, лінкбілдеру і програмісту. Контролює впровадження техзавдань, збільшує пошуковий трафік
Копірайтер
Приймає в роботу чіткі і зрозумілі ТЗ від SEO-фахівця з написання контенту для сайту клієнта. Матеріали готує після вивчення тематики бізнесу.
Лінкбілдер
Приймає в роботу від SEO-фахівця посилання на різні сторінки сайту клієнта і розміщує їх на форумах. А також займається розміщенням Outreach публікацій.
Програміст
Приймає в роботу чіткі і зрозумілі ТЗ щодо виправлення технічних помилок та покращень сайту від SEO-фахівця. Має доступ до адмінки сайту, виконує технічні завдання.
Менеджер SEO-проєкту
Головний відповідальний за зв'язку «клієнт + команда». Призначає зустрічі, обговорює плани і результати роботи з клієнтом. Менеджер приймає завдання, відповідає на питання, контролює роботу фахівців і дедлайни.
Розкажіть про цілі і ми знайдемо ефективні інструменти пошукового просування.
ЕТАПИ SEO-ПРОСУВАННЯ
01.Технічний аналіз сайту
Перш за все, ми починаємо з глибокого технічного аналізу вашого сайту, щоб переконатися, що він відповідає більш ніж 40 критеріям, встановленим пошуковою системою Google. Цей етап включає в себе виявлення технічних і програмних помилок, які можуть негативно впливати на індексацію та ранжування сайту.
02.Розробка технічного завдання
На основі виявлених технічних недоліків ми формуємо деталізоване технічне завдання для веб-розробників. Це завдання допомагає усунути виявлені помилки та підвищити загальну якість сайту. Після впровадження змін ми проводимо повторну перевірку, щоб переконатися в коректності виконання робіт.
03.Збір семантичного ядра
Ми здійснюємо ретельний збір семантичного ядра, враховуючи структуру та потенціал вашого сайту. Це дає змогу розширити можливості видимості сайту за різними ключовими запитами та покращити його позиції в пошуковій видачі.
04.Розробка індивідуальної стратегії
На цьому етапі ми створюємо персоналізовану стратегію просування, яка містить як загальні методики SEO, так і індивідуально підібрані інструменти та прийоми, націлені на максимізацію видимості вашого проєкту в інтернеті.
05.Аналіз конкурентів
Ми проводимо всебічний аналіз ваших конкурентів, вивчаючи їхні сайти, профілі посилань і методи просування, які вони застосовують. Це дає змогу виявити успішні стратегії та адаптувати найкращі практики для вашого сайту.
06.Внутрішня оптимізація
Цей етап охоплює підготовку та реалізацію технічних завдань для контент-менеджерів і копірайтерів, написання SEO-оптимізованих текстів для категорій і товарних карток, а також коригування META-тегів на основі зібраного семантичного ядра.
07.Посилальна стратегія
На основі аналізу конкурентів і специфіки вашого ринкового сегмента ми розробляємо комплексну посилальну стратегію, включно з підбором майданчиків для якісного розміщення зворотних посилань.
08.Закупка вічних посилань
Ми здійснюємо закупівлю і розміщення так званих вічних посилань, що сприяє зміцненню позицій сайту в довгостроковій перспективі. Для цього використовуємо перевірені методи та платформи Outreach.
09.Щомісячний звіт
На заключному етапі ми складаємо детальний звіт про всі виконані роботи, включно з аналізом динаміки позицій сайту і посилального профілю. Звіт представляємо клієнту через онлайн-конференції або особисті зустрічі, забезпечуючи повну прозорість і розуміння результатів просування.
ЩО ВПЛИВАЄ НА ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ САЙТУ
Inweb
Технічні
налаштування
Історія
просувань
Регіон
просування
Конкурентність
ніші сайту
Об’єм
семантичного
ядра
Тематика
сайту
Технічні
налаштування

Ціна розкрутки сайту формується індивідуально для кожного клієнта, так само як і стратегічний план робіт.

Всі проєкти мають індивідуальні особливості, які необхідно врахувати при оцінці. Вартість SEO залежить від багатьох факторів.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО ЩОБ ПОБАЧИТИ SEO-РЕЗУЛЬТАТ?
ПІДВИЩЕННЯ ВИДИМОСТІ
(3-4 МІСЯЦІ)

Очікується початковий підйом ранжування ключових слів, що сприяє збільшенню трафіку. Це досягається за рахунок виправлення технічних помилок сайту, створення стратегії контент-маркетингу та формування якісних вхідних посилань, які зміцнюють довіру пошукових систем до сайту.

ЗБІЛЬШЕННЯ ТРАФІКУ
(5-6 МІСЯЦІВ)

Органічний трафік збільшується, коли ключові слова піднімаються у видачі пошукових систем. Якісна оптимізація та контент покращують взаємодію з аудиторією, зменшуючи кількість відмов. Стратегія по роботі із зворотними посиланнями продовжує нарощувати авторитет сайту.

ЗРОСТАННЯ КОНВЕРСІЙ
(7-8 МІСЯЦІВ)

Займаючи топові позиції на важливі запити, сайт набирає органічний трафік. Впровадження стратегії контент-маркетингу збільшує активність користувачів, а подальше нарощування посилань зміцнює довіру пошукових систем. В комплексі це сприяє підвищенню конверсії сайту.

ГОТОВІ СПРОБУВАТИ
SEO ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ?
ПРО НАС ГОВОРЯТЬ
Текстовий відгук / SEO, PPC
Чудо Острів , Інтернет-магазини іграшок
Златов Іван Георгійович
Керівник e-commerce напрямку
рекомендує Inweb

Ми співпрацюємо з агенцією інтернет-маркетингу Inweb вже близько 2,5 років. Стартували спочатку з пошукової оптимізації сайту. Наразі ми активно спільно працюємо над контекстною рекламою.

Важливою задачею для нашого бізнесу на початку співпраці було збільшення обсягів продажів на сайті за
допомогою інструментів інтернет-маркетингу, які надає Inweb. За певний час нам вдалося досягти результатів та нарощувати їх поступово.

З впевненістю можемо підтвердити, що Inweb успішно справляється з поставленою задачею і є надійним
партнером для нашої компанії.

Текстовий відгук / SEO, PPC
Національна книжкова платформа, Книги, канцтовари та дитячі товари
Богдан І.В
Ex-Директор ТОВ «Якабу»
рекомендує Inweb

За час спільної праці команда Inweb не один раз зарекомендували себе як надійного партнера та експертів в онлайн-рекламі. Співробітництво почали з послуги контекстної реклами. Команда настільки якісно, стратегічно та професійно підійшла до аудиту, налаштувань, рекомендацій, оптимізації реклами, що згодом ми почали спільну роботу з таргетингу в соцмережах (Facebook, Instagram, TikTok), пошуковому просуванні сайту (послуги SEO), а також рекламі мобільного додатку Yakaboo.


Окремо потрібно виділити бізнес-підхід Inweb, індивідуальність та звітність. Спеціалісти детально вивчають показники, орієнтовані виключно на бізнес-цілі; всі звіти надаються вчасно та з поясненням; стратегія — індивідуальна під нашу сферу та тип бізнесу.

Разом з Inweb ми суттєво покращили показники прибутковості поточних напрямів та успішно запустили нові. Зараз ми займаємо лідируючі позиції у своїй ніші. Хотілося б відзначити високий професіоналізм співробітників, оперативність та залученість до проєкту. Кожне завдання вирішується з глибоким розумінням наших інтересів та пріоритетів. 

 

Текстовий відгук / SEO
Academy Ocean, Платформа онбордингу та навчання
Andriy Byzov
Chief Marketing Officer
рекомендує Inweb

The digital marketing agency Inweb provided a quality audit of the SEO site academyocean.com.

Inweb provided a professional evaluation of our site optimization for search engine requirements. To attract more free traffic and motivate people to try our LMS platform, an SEO analysis was essential to understanding the strengths of the site as well as identifying bottlenecks that need to be fixed.

They did an excellent job: we received not only a dry assessment of the site, but also a complete list of practical recommendations, some of which we have already implemented and are seeing results. Technical specialists at Inweb checked the technical specifications, prepared tips for writing content, conducted QA testing, and compiled it all into a technical task, ready to work with a programmer. Just complete the task.

I appreciate Inweb's responsible approach to site evaluation. Customers with this attitude are very motivated to return for more service. AcademyOcean recommends Inweb as a reliable SEO company.

Текстовий відгук / SEO
АвтоШинТранс, Інтернет-магазин автозапчастин
Олександр Руденко
Власник
рекомендує Inweb

Компанія приємно здивувала своєю роботою. Вже бачимо позитивні зміни в трафіку, та замовленнях на сайті.
Послуги з SEO виявилися дієвими, а також інші аспекти роботи команди inweb вразили своєю ефективністю.
Вже оптимізували більшість категорій, оновили меню сайту, що значно покращило його привабливість.
Щодо професіоналізму, робочого підходу та результативності — компанія заслуговує на високу оцінку. Рекомендую їх, якщо ви шукаєте покращення своєї інтернет-присутності!

Текстовий відгук / SEO
BestPet, Товари для тварин.
Плуженко Ігор
Керівник
рекомендує Inweb

Висловлюємо подяку Inweb за професіоналізм у наданні послуг SEO для нашого інтернет-магазину товарів для тварин BestPet.

За 9 місяців співпраці вони суттєво покращили видимість сайту, збільшивши трафік перед переходом на новий домен. Їхні стратегії оптимізації призвели до майже вдвічі більшого трафіку на старому домені, а перехід на новий домен відбувся швидко та успішно.

Команда Inweb виявила рівень ефективності та адаптивності до змін в пошукових алгоритмах. Їхнє ретельне вивчення особливостей нашого бізнесу призвело до створення індивідуальної стратегії, враховуючи наші
потреби.

Звітність Inweb є чіткою та докладною, що дозволяє нам ефективно аналізувати результати та витрати. За короткий період співпраці вони зробили наш проєкт успішним онлайн-представником.

Рекомендуємо Inweb як надійного партнера у сфері SEO та інтернет-маркетингу.

Текстовий відгук / SEO
Цитрус, Магазин гаджетів та аксессуарів
Остапов І.В.
Директор інтернет-магазину
рекомендує Inweb

Для нас студією інтернет-маркетингу Inweb були здійснені наступні роботи: Протягом двох місяців більша частина ключових фраз була виведена в ТОП - 3 (перша трійка позицій у видачі пошукової системи).

 

При цьому попередньо було обумовлено: в разі, якщо на першому етапі робіт в першу десятку виведено менше чверті ключових фраз — наша співпраця припиняється. Компанія Inweb не тільки виконала свої зобов'язання, але і значно перевиконала їх, вивівши в ТОП-10 більш ніж половину ключових запитів.

 

Значно збільшено кількість відвідувань сайту, кількість здійснених транзакцій. Істотно виріс прибуток нашого інтернет-магазину, підвищився відсоток конверсії. На цей час співпраця здійснюється на умовах «оплата за дії». Протягом всього періоду співпраці колектив студії інтернет-маркетингу Inweb якісно виконував взяті на себе зобов'язання і здійснював обумовлені послуги на високому рівні, вчасно надаючи звітності та досягаючи запланованих результатів.

Текстовий відгук / SEO, PPC
Кіт.Дарує, Інтернет-магазин подарунків
Мірошниченко Михайло
Керівник компанії
рекомендує Inweb

Спочатку налаштовували рекламу самотужки, але виникла потреба в делегуванні цієї діяльності. спочатку ми звернулися в відому компанію Netpeak, але їхня пропозиція нам не підійшла, і вони порекомендували нам агентство Inweb, яке зробило відповідну пропозицію і ми швидко почали роботу.

 

Команда Inweb досить швидко провела необхідний аудит і сформулювала технічні завдання по сайту, і відразу ж приступили до налаштування рекламних кампаній. Позитивний результат почався з першого місяця роботи, істотно покращився якість і обсяг трафіку з google. Стабільно виходить хороший результат за ROMI і я повністю задоволений фінансовими показниками, на сьогодні реклама що налаштовується агентством — стала основним джерелом наших продажів.

 

Агентство добре себе зарекомендувало, що змотивувало мене звернутися також і за послугами SEO, сьогодні я задоволений діяльністю агентства за обома напрямками і готовий їх рекомендувати.

Текстовий відгук / SEO
Бюро, Бухгалтерські послуги
Домарева Вікторія
Директор
рекомендує Inweb

Команда Inweb - це справжні професіонали своєї справи!

Найбільш вражаючим для нас було наше спілкування. Ваша команда проявила високий рівень професіоналізму та уваги до деталей. Кожен крок процесу був чітко пояснений, і ми завжди були в курсі того, що відбувається. Ваша здатність до чіткого зворотного зв'язку вражає, і це надзвичайно цінно.

Ваша агенція також виділяється своєю чесністю і прозорістю. Ми відчули, що можемо повністю довірятись вашій команді на кожному етапі процесу співпраці з вами.

Крім того, ваша експертність в області SЕО просування була вражаючою. Ви продемонстрували глибокі знання і розуміння своєї справи, тим самим дали зрозуміти, як працює цей інструмент.

Загалом, якщо ви шукаєте агенцію з чітким зворотним зв'язком, чесністю, комунікацією та експертністю, ми без зволікань рекомендую вашу команду.

Дякую вам за вашу виняткову роботу!

Текстовий відгук / SEO
Study.ua, Навчання за кордоном
Аєдінов Рустем
Керівник компанії
рекомендує Inweb

Завдяки спільній роботі фахівців компанії Inweb і наших штатних співробітників, нам вдалося досягти серйозного прогресу в поліпшенні позицій і конверсій нашого головного сайту — www.study.ua.

 

Хоча SEO-просування — дуже нелегке завдання, враховуючи динаміку розвитку пошукових систем і рівень конкуренції в нашій сфері бізнесу, фахівцям Inweb вдається стабільно тримати наш сайт в ТОПі та робити все необхідне, щоб позиції продовжували рости. Окремо рекламний відділ компанії Study.ua дякує менеджеру по роботі з клієнтами Сергію Доксову за допомогу в координації та синхронізації роботи фахівців обох компаній.

Текстовий відгук / SEO, PPC
Ліквідатор, Санітарно-профілактична компанія
Мініна Олена
Керівник компанії
рекомендує Inweb

Компания Licvidator дякує агентству інтернет-маркетингу Inweb за співпрацю і спільну роботу над просуванням сайту licvidator.ua. За час роботи команді проекту вдалося досягти добрих результатів завдяки спільній роботі по SEO і PPC.

 

За час співпраці збільшилися заявки з сайту. Такі цілі ми ставили перед Inweb, коли зверталися до них за послугами просування в інтернеті. Від імені компанії дякуємо команді SEO і PPС за високу кваліфікацію, ініціативність, швидку реакцію на питання, вчасно відправлені звіти, їх пояснення.

 

Фахівці агентства інтернет-маркетингу провили професіоналізм у сфері пошукової оптимізації і контекстної реклами. Ми рекомендуємо їх, як надійних партнерів, націлених на результати клієнта.

Текстовий відгук / SEO
StorePods, Інтернет-магазин навушників та аксесуарів
Олександр
Засновник
рекомендує Inweb

Ми обрали Inweb для SЕО оптимізації нашого сайту в 2021 році, і навіть в умовах пандемії та початку війни, їхні професіонали справилися з цією задачею. Результати говорять самі за себе: зріст трафіку і замовлень, незважаючи на усі труднощі. Нам приємна відповідальність команди та підхід до роботи — вони не просто виконують завдання, але також пропонують нові та ефективні рішення.

Разом ми виконали розширення структури сайту та доповнили новими розділами і товарами. Ми розпочали співпрацю з Inweb, коли наш сайт був дуже молодим, і сеанси становили менше 1000. З часом ми почали рости і крок за кроком рухаємось вперед. На тепер наш трафік виріс більш ніж в 8 разів, досягнувши значних результатів.

Також важливим моментом була міграція нашого сайту на нову платформу, яку Inweb змогли швидко провести для нас, забезпечивши безперебійну роботу та збереження всіх даних. Ми впевнені, що з такою надійною командою наш бізнес в надійних руках. Рекомендуємо Inweb як надійного партнера у сфері SEO оптимізації та просування сайтів.

Текстовий відгук / SEO, PPC
Клініка пластичної та косметичної хірургії , Медичний центр
Леся Слюсарьова
Директор, головний лікар медичного центру
рекомендує Inweb

Здатність швидко і оперативно розуміти клієнта з його складними та непростими завданнями, які він ставить перед командою Inweb, вміння вдатися в складні медичні теми, терміни, особливо що стосуються естетичної медицини, професіоналізм і доброзичливість — ось основні характеристики компанії, з якою ми співпрацюємо вже близько двох років.

 

Особлива подяка менеджеру, Тетяні Авксентьєвый, саме з нею ми вирішуємо непрості завдання в плані просування сайту нашої клініки, і треба відзначити, досить успішно. Бажаємо Inweb і далі триматися на такому високому рівні та всіляких гараздів і успіхів!

Текстовий відгук / SEO, PPC
Soho Rooms, Інтернет-магазин брендового одягу
Ірина Слобяк
Директор інтернет-магазину
рекомендує Inweb

Наша компанія висловлює величезну подяку фахівцям студії Inweb за якісне ведення нашої рекламної кампанії та оперативне реагування на всі наші побажання.

 

Вся виконана робота по розміщенню та налаштування контекстної реклами була дуже плідною - відвідуваність і ключові показники конверсій нашого інтернет-магазину зросли в кілька разів. Результати говорять про високий професіоналізм фахівців студії Inweb.

 

Протягом восьми місяців спільної роботи, всі зобов'язання, взяті на себе колективом Inweb, були виконані максимально якісно і в строк. Ми оцінюємо нашу співпрацю зі студією Inweb, як дуже продуктивне, що дає позитивні тенденції для розвитку нашого бізнесу.

Текстовий відгук / SEO
Тортіно, Інтернет-магазин кондитерської сировини
Єфрємєнко Ю.М.
Керівник компанії
рекомендує Inweb

Ми молодий інтернет-магазин «Тортіно» tortino.com.ua,який щойно відкрившись звернувся допомогою у розкрутці до компанії INWEB. Зараз ми на ринку практично рік, завдяки співпраці — продажі збільшились, нас почали впізнавати на інтернет просторах, рейтинги серед конкурентів значно піднялись.

 

Співпраця з компанією INWEB — це постійно нові ідеї для удосконалення роботи, регулярні щомісячні звіти про зроблену роботу, приємний персонал, який допоможе у виникненні проблеми. Ми рекомендуємо компанію INWEB, якщо хочете бути лідером на тенетах інтернету у Вашій справі.

Текстовий відгук / SEO, PPC
«Фотомост», Інтернет-магазин «Фотомост»
Георгій Квантришвілі
Директор інтернет-магазину
рекомендує Inweb

Дякуємо Inweb за ефективне просування сайту fotomost.com.ua

Ваша команда довела, що є надійним партнером у digital-маркетингу. Завдяки вашій стратегічній роботі, ми досягли важливих бізнес-цілей і покращили показники нашого сайту.

Рекомендуємо Inweb як компетентного та надійного партнера у сфері інтернет-маркетингу. Працюємо понад рік та плануємо продовжувати, чекаємо на нові успіхи разом з вами.

Текстовий відгук / SEO, PPC
Стандартпарк, Дренажні системи
Юхименко Володимир
Керівник компанії
рекомендує Inweb

Робота з командами Inweb дуже задоволений. Співпрацюємо з РРС та SEO Просування. Результати за 9 місяців: знизу бюджет -15% приросли у вхідних дзвінках більш чем у півтора рази х1,6 знизу вартість конверсії -46% збільшили коефіцієнт конверсії + 21% Як на мене, цифр більш красномовні, за будь-які слова.

Текстовий відгук / SEO
Lift.kz, Установлення ліфтів
Аппасов Т.С.
Директор
рекомендує Inweb

Lift.kz висловлює щиру вдячність агентству Inweb за їхню цінну співпрацю в просуванні нашого веб-сайту lift.kz. Команда Inweb проявила високий професіоналізм і системний підхід до оптимізації нашого сайту, що допомогло нам визначити головні завдання для його подальшого розвитку.

З початку нашого партнерства ми сфокусувалися на SЕО-просуванні, і команда Inweb відразу визначила ключові завдання, які були необхідні для ефективної роботи нашого сайту.

Фахівці агентства ретельно вивчили наші показники та аналізували конкурентів, після чого запропонували значущі зміни, що сприятимуть майбутньому розвитку нашого проєкту. Особливу подяку хочемо висловити менеджеру Вадиму Бадюку за його оперативність, підготовку індивідуальних звітів та вміння пояснювати складні концепції SЕО простими і зрозумілими словами.

Спільно з Inweb ми розробили стратегічний план щодо подальшого розвитку нашого сайту. Зараз ми маємо чітке уявлення про те, що потрібно для зайняття лідируючих позицій у нашій ніші.

Ми щиро дякуємо агентству Inweb за їхній професіоналізм і відданість справі, і з упевненістю продовжуємо співпрацювати з ними.

Рекомендуємо Inweb як надійного і досвідченого партнера в галузі інтернет-маркетингу.

Текстовий відгук / SEO, PPC
FleetCare, Логістична компанія
Антон Кім
CEO компанії
рекомендує Inweb

Співпраця з Inweb розпочалася у 2021 році.
Особливо важливим є їх індивідуальний підхід до кожного проєкту. Вони не застосовують стандартні шаблонні рішення, а ретельно аналізують особливості нашого бізнесу та ринку, щоб запропонувати оптимальні стратегії просування.
Ми впевнені в їх професіоналізмі настільки, що не лише рекомендуємо їх послуги нашим партнерам, а й довіряємо їм запускати наші проєкти у різних тематиках. Це свідчить про високий рівень довіри, який ми відчуваємо до Inweb.
Крім того, ми цінуємо їх оперативність та відкритість у комунікації. Вони завжди доступні для обговорення поточного стану проєкту, відповідають на всі питання та готові надати рекомендації для покращення результатів.
В цілому, співпраця з Inweb стала для нас не лише інвестицією у просування нашого бізнесу в мережі, але й стратегічним партнерством, яке допомагає нам досягати нових висот.

Текстовий відгук / SEO
Европа, Агенство нерухомості
Трофімець Володимир
Керівник компанії
рекомендує Inweb

Співпрацюємо з компанією Inweb вже понад 5 років. Починали з маленького проекту для розвитку компанії з продажу нерухомості «ЄВРОПА», а виросли до величезного сайту з продажу нерухомості в Одесі evropa.od.ua. У різний час використовували різні методи просування.

 

Зараз замовляємо послуги SEO. Можу залишити позитивний відгук, і про комунікації з менеджером — Сергієм Доксовим і про оперативність програмістів. Залученість проектом, небайдужість — завжди оперативно і чуйно. Дуже дякую!

Текстовий відгук / SEO
Светля4ок, Інтернет-магазин люстр і світильників
Кравчик Сергій
Керівник компанії
рекомендує Inweb

Наш інтернет-магазин працює з компанією Inweb понад рік. Хочемо висловити велику подяку за просування нашого інтернет-ресурсу. З моменту коли за просування взялися професіонали Inweb динаміка зростання відвідувань і конверсії сайту тільки зростає. Завдання і цілі досягаються.

 

Менеджери роботи з клієнтами дуже комунікабельні і завжди допоможуть у розв'язання будь-якого питання, чи просто порадою. Продовжуємо працювати. P.S Рекомендуємо всім інтернет-магазинам.

FAQ
Чи працюєте з прив'язкою до KPI?
Робота по системі оплати за виконання KPI — одна з головних особливостей Inweb. Показники ефективності формуються індивідуально кожному за клієнта. Через 3 місяці після старту робіт, клієнт погоджує KPI з командою проекту і чітко розуміє, за що і коли він платить (залежно від виконання/невиконання KPI). Для клієнта це великий плюс, тому що оплата за KPi коригується в залежності від досягнутих цілей. А для фахівців Inweb такий спосіб співпраці — великий стимул працювати добре. Важливо! Цілі щодо просування сайту узгоджуються та обговорюються з клієнтом.
Чи надаєте ви будь-які гарантії?
Ми працюємо на результат, а не на гарантії. Прогнозуємо, а не гарантуємо. Це єдина правильна модель роботи SEO-агенції. Ми не вводимо в оману. Жодне SEO-агентство не може дати вам гарантій результату, оскільки досягнення поставленої мети це спільна робота разом командою клієнта. Гарантувати своєчасне та якісне виконання завдань командою клієнта ми не можемо.
Як розподіляється бюджет на SEO розкрутку сайту?
Бюджет враховує прямі витрати та роботу команди за проектом (агентська комісія).Прямі витрати включають витрати на:
  • Програмування.
  • Напис контенту.
  • Контент-менеджмент.
  • Бюджет на закупівлю посилань.
Що є основною конкурентною перевагою роботи з агентством Inweb?
Inweb має понад 10 років досвіду в digital-маркетинг, зокрема в SEO-просуванні. Ми входимо до топ-3 SEO-агентств України, є частиною IT-холдингу Netpeak Group. Ми готові працювати з прив'язкою до KPI і у нас є для кожного клієнта особистий кабінет, де видно повну та прозору фінансову звітність щодо проекту, виконання плану робіт. У нашому портфоліо понад 1000 задоволених клієнтів. Ми є експертами в галузі просування медичного бізнесу, ecommerce-проектів, сайтів доставок їжі, агентств нерухомості та інших.
ПОСЛУГИ, ЩО ПІДСИЛЯТЬ PPC
ТАРГЕТ

Налаштування та ведення реклами у соцмережах.

Нарощує впізнаваність бренду та збільшує кількість замовлень.

SMM

Тактичний план дій або комплесний маркетинг у соцмережах.

Будуються на основі аналізу конкурентів, аудиту акаунтів та вивчення сфери клієнта.

PPC

Рекламні оголошення під конкретний запит корисувачів у пошуку.

Дозволяє нагадувати про товари та послуги тим, хто вже відвідав ваш сайт.

ВЕБАНАЛІТИКА

Підключення та налаштування аналітичних інструментів.

Дозволяють оцінювати ефективність будь-якого рекламного інструменту з точки зору бізнеса.