Просування сайтів

Розкрутка сайту від агенції Inweb

Search Engine Optimization або просування сайту в пошукових системах — це робота над максимальною релевантністю сайту пошуковим запитам користувачів. SEO допомагає показувати сайт у видачі за тими ключовими запитами, які задають ваші клієнти і не показувати там, де не треба. Якісна оптимізація робить сайт привабливішим для роботів пошукових систем та задовольняє попит цільової аудиторії. Такі роботи ще називають «пошукова розкрутка сайту» або просто «розкрутка сайту».

SEO-розкрутка сайту та завдання digital-агенції

 1. Усунути всі технічні помилки щодо сканування та індексування сторінок.
 2. Налаштувати відстеження мікро- та макро-конверсій сайту.
 3. Встановити цілі просування сайту і зробити все, щоб їх досягти.
 4. Використовувати лише білі методи розкрутки сайту.
 5. Зробити канал SEO рентабельним для бізнесу.

Ми надаємо повну звітність з SEO — ви точно знатимете на що витрачені гроші. Скільки коштує розкрутка сайту в пошукових системах від Inweb? Вартість формується індивідуально під кожен проєкт: ми аналізуємо тематику, ринок, оцінюємо конкурентів, проводимо глибокий аналіз сайту.

Наша команда вміє знаходити та залучати клієнтів з пошукових систем і робити ваш бізнес прибутковішим.

Отримати індивідуальну пропозицію

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Ми пропонуємо наступні види просування сайту

SEO на етапі розробки
Складаємо рекомендації з оптимізації для успішного запуску нового сайту. Збираємо семантичне ядро, аналізуємо нішу та складаємо рекомендації по структурі сайту.
SEO-аудит
Складаємо детальний та структурований звіт про знайдені помилки в оптимізації, а також методи їх вирішення. Проводимо QA-тестування та налаштовуємо коректне відстеження цілей і покупок через сайт.
Link Building
Проводимо роботи з нарощування якісної посилальної маси за допомогою інструментів Crowd marketing та Outreach. Підбираємо тематичні, популярні сайти для розміщення рекламних матеріалів.
Створення української версії сайту
Складаємо рекомендації щодо коректної реалізації мовної версії з точки зору пошукових систем. Контролюємо процес та отриманий результат.

Розкрутка сайтів в пошукових системах від агенства «Inweb»

KPI як оцінка успішної роботи

Ви платите нам лише у тому випадку, якщо є реальний прибуток, якщо наші послуги працюють. Це називається роботою із прив'язкою до КРІ.

Тут подвійна користь:

 • клієнт узгоджує KPI і чітко розуміє ЗА ЩО він платить;
 • в агентстві градус зацікавленості у проекті залишається високим протягом усієї роботи.

Для клієнта це чудово, тому що оплата йде за результат. А для фахівців агентства такий спосіб співробітництва — величезний стимул працювати не просто добре, а чудово.

Важливо! Усі KPI узгоджуються та обговорюються з клієнтом.

Виходить, що система KPI допомагає клієнту бути впевненим у роботі. Агентство готове стати партнером та отримувати свій дохід лише у разі ефективності. Перші два місяці вартість послуг фіксується. З третього місяця оплата зменшується, але до неї додається оплата за виконаний KPI.

На чому базується система KPI в агентстві Inweb?

Через певний час після початку робіт ми починаємо розділяти ваші ризики. Спочатку налаштовуємо систему, запускаємо процес. А далі ви платите нам лише у тому випадку, якщо ми виконуємо затверджені показники успішності проекту. Після 3-4 місяців співпраці, коли виконано основну частину роботи, ми змінюємо схему оплати. І працюємо від % планових показників (досягнення KPI), тобто поділяємо всі ризики з клієнтами. Це називається роботою із прив'язкою до КРІ.

Розкрутка сайтів у пошукових системах від агенції «Inweb»

Якщо ви замовляєте SEO-просування, то протягом першого етапу буде побудовано потенціал зростання трафіку — ключова мета нашої роботи. Цей KPI ми будемо вимірювати. Вже з другого етапу ми готові працювати з прив'язкою до KPI та нести фінансову відповідальність за виконаний результат.

У чому вигода для клієнта?

 • індивідуальний підхід кожного клієнта;
 • у разі невиконання результату агентство втрачає дохід;
 • відкритий доступ до особистого кабінету клієнта;
 • додаткова сума на рекламний бюджет у подарунок від агенції.

SEO (Search Engine Optimization) — процес оптимізації сайтів під алгоритми пошукової системи, щоб вище ранжуватися у результатах пошуку. В результаті відвідуваність сайту збільшується, трафік на сайт зростає.

Комплексне SEO просування сайтів в Одесі

Такий підхід допоможе значно прискорити просування сайту Google. У цьому випадку спеціалісти комплексно приділяють увагу всім інструментам пошукової оптимізації: лінкбілдингу, контент-маркетингу, програмінгу.

Важливо знати, що комплексне просування допоможе збільшити кількість кліків, відвідувань, а відтак і замовлень, продажу та прибуток вашого бізнесу. Також комплексне розкручування допоможе стати видимим бізнесу в перенасичених, конкурентних нішах.

Розкрутка сайтів для малого та середнього бізнесу

До нас в Inweb звертається малий та середній бізнес із різних сфер діяльності (інтернет-магазини, салони краси, медичні центри, агенції нерухомості) для того, щоб виділятися, обганяти конкурентів, стати видимими в інтернеті. І — продавати.

Для цього важливо не тільки мати гарну видачу в пошуковій системі, але й вести відвідувача на потрібну сторінку, швидко обробляти запити та замовлення, бути цікавим. Не забувайте, що ви конкуруєте насамперед із гігантами: великими маркетплейсами, які зараз просувають як товари, так і послуги. Потрібний текст, зручність, продуманість сайту, графіка, акцент кольору допоможуть клієнту затриматися на сайті, генерувати більше конверсій.

Чому SEO просування слід довірити агентству інтернет-маркетингу Inweb?

 • Понад 10 років агентство Inweb надає послуги з просування сайтів.
 • За версією «IT rating 2020» Inweb входить до топ-2 SEO-агентств України.
 • Використовуємо лише легальні, «білі» методи розкручування сайту, щоб ресурс не потрапив під санкції пошукових систем.
 • У нас прозора система витрат — всі рухи коштів доступні та помітні клієнту в Особистому Кабінеті.
 • Ми підходимо до просування комплексно, а не пропонуємо вирішення якогось одного завдання — ми маємо команду програмістів і копірайтерів.
 • Inweb готові ділити бізнес-ризики з клієнтом – працювати з оплатою за результат.

На digital-ринку цінуються дві речі: досвід та репутація. Саме тому ми ніколи не даємо порожніх гарантій.

💚 SEO на етапі розробки: Комплекс робіт з оптимізації сайту, спрямований на повну підготовку нового ресурсу до запуску. 
🔥 SEO-аудит: Докладний, зрозумілий та структурований звіт про помилки, що впливають на ранжування сайту у пошукових системах.
☝ Просування сайтів на Хорошопі: Комплекс заходів, що дозволяє клієнтам знаходити саме ваш магазин в інтернеті; це роботи, спрямовані на покращення позицій вашого сайту у пошуковій видачі та збільшення кількості відвідувачів.
💛 Переклад на українську версію Підготуємо сайт на відповідність вимогам Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
🔗 Link Building: Просування бізнесу в інтернеті, яке є роботами з нарощування посилальної маси.

FAQ про послугу Розкрутка сайту

Чи працюєте з прив'язкою до KPI?


Робота по системі оплати за виконання KPI — одна з головних особливостей Inweb. Показники ефективності формуються індивідуально кожному за клієнта. Через 3 місяці після старту робіт, клієнт погоджує KPI з командою проекту і чітко розуміє, за що і коли він платить (залежно від виконання/невиконання KPI). Для клієнта це великий плюс, тому що оплата за KPi коригується в залежності від досягнутих цілей. А для фахівців Inweb такий спосіб співпраці — великий стимул працювати добре. Важливо! Цілі щодо просування сайту узгоджуються та обговорюються з клієнтом.


Чи надаєте ви будь-які гарантії?


Ми працюємо на результат, а не на гарантії. Прогнозуємо, а не гарантуємо. Це єдина правильна модель роботи SEO-агенції. Ми не вводимо в оману. Жодне SEO-агентство не може дати вам гарантій результату, оскільки досягнення поставленої мети це спільна робота разом командою клієнта. Гарантувати своєчасне та якісне виконання завдань командою клієнта ми не можемо.


Як розподіляється бюджет на SEO розкрутку сайту?


Бюджет враховує прямі витрати та роботу команди за проектом (агентська комісія).
Прямі витрати включають витрати на:

 • Програмування.
 • Напис контенту.
 • Контент-менеджмент.
 • Бюджет на закупівлю посилань.

 • Що є основною конкурентною перевагою роботи з агентством Inweb?


  Inweb має понад 10 років досвіду в digital-маркетинг, зокрема в SEO-просуванні. Ми входимо до топ-3 SEO-агентств України, є частиною IT-холдингу Netpeak Group. Ми готові працювати з прив'язкою до KPI і у нас є для кожного клієнта особистий кабінет, де видно повну та прозору фінансову звітність щодо проекту, виконання плану робіт. У нашому портфоліо понад 1000 задоволених клієнтів. Ми є експертами в галузі просування медичного бізнесу, ecommerce-проектів, сайтів доставок їжі, агентств нерухомості та інших.

  Переваги розкрутки сайту з агенством Inweb

  Фінансова звітність
  Фінансова звітність
  Ми надаємо повні та прозорі дані по витратах проєкту на розкрутку сайту.
  Команда програмістів
  Команда програмістів
  У нас є розробники, які можуть впровадити зміни, необхідні для просування сайту.
  Команда копірайтерів
  Команда копірайтерів
  У нас є команда копірайтерів, готова до написання якісних та оптимізованих текстів.
  Особистий кабінет клієнта
  Особистий кабінет клієнта
  Ви можете бачити всі роботи по SEO та рух коштів по проєкту в будь-який час.
  Експертиза в нішах
  Експертиза в нішах
  Ми вміємо просувати сайти від нерухомості до медицини, від доставки їжі до інтернет-магазину протипожежного обладнання.
  Зрозумілі звіти
  Зрозумілі звіти
  За результатами звітного місяця ви будете отримувати звіт про виконані роботи та план на наступний період.

  Етапи робіт з оптимізації сайту

  I етап
  Впровадження систем аналітики
  Google Tag Manager

  Google Tag Manager

  Google Analytics

  Google Analytics

  Search Console

  Search Console

  Налаштування аналітичних інструментів
  • налаштуємо електронну торгівлю в Google Analytics;
  • налаштуємо відстеження всіх мікро і макроконверсій на сайті;
  • додамо фільтр для виключення зі звітів внутрішнього трафіку;
  • налаштуємо відстеження внутрішнього пошуку;
  • включимо збір демографічних звітів;
  • виключимо звернення роботів і павуків;
  • налаштуємо відстеження відвідувань сторінок, що не існують;
  • об'єднаємо Google Analytics та Search Console;
  QA тестування
  • проведемо тестування коректності роботи функціоналу сайту;
  • проведемо тестування роботи сайту в усіх популярних браузерах;
  • проведемо роботу сайту на всіх популярних мобільних пристроях;
  • складемо звіт про виявлені помилки;
  • перевіримо коректність виправлення виявлених помилок.
  Семантичне ядро
  • зберемо запити на сторінки сайту, що просуваються;
  • кластеризуємо запити по посадкових сторінках;
  • проаналізуємо попит на основі семантичного ядра;
  • складемо рекомендації на основі попиту в тематиці;
  • проведемо аналіз семантичного ядра конкурентів, знайдемо точки зростання.
  Структура сайту
  • створимо додаткові сторінки для залучення органічного трафіку;
  • складемо рекомендації щодо поліпшення навігації для користувачів;
  • проведемо аналіз рівнів вкладеності сторінок;
  • проведемо аналіз розподілу запитів за структурою сайту;
  • напишемо рекомендації щодо поліпшення структури сайту.
  Технічна оптимізація сайту

   Усунення дублікатів

  • знайдемо всі дублікати й сміттєві сторінки;
  • складемо рекомендації з видалення неякісних документів з індексу пошукових систем;
  • складемо рекомендації про попередження появи неякісних сторінок;
  • щотижня будемо перевіряти сайт і видачу пошукових систем на наявність неякісних документів.

  • Перелінковка

  • проставимо внутрішні посилання на пріоритетні розділи з текстів на сайті;
  • змінимо внутрішні посилання таким чином, щоб трафікогенеруючі сторінки отримували максимум ваги.

  • Оптимізація пагінації

  • зробимо унікальними мети-теги й заголовок H1 для сторінок пагінації;
  • приберемо дублювання тексту на сторінках пагінації;
  • пропишемо 301 редірект з першої сторінки пагінації на сторінку категорії.

  • Файл Robots.txt

  • перевіримо коректність файлу Robots.txt;
  • закриємо у файлі Robots.txt всі сторінки, які не потрібно сканувати;
  • вкажемо коректну директиву Sitemap у файлі Robots.txt;
  • видалимо з файлу Robots.txt зайві директиви.

  • Файл Sitemap.xml

  • перевіримо коректність оформлення файлу sitemap.xml;
  • видалимо з файлу sitemap.xml всі сторінки, які закриті від сканування та індексації;
  • додамо в файл sitemap.xml всі важливі сторінки сайту;
  • виправимо помилки синтаксису у файлах .xml карт сайту;
  • реалізуємо оновлення файлу sitemap.xml по крону;
  • щотижня будемо перевіряти коректність складання файлу sitemap.xml.

  • Оптимізація метатегів

  • напишемо метатеги й заголовки H1 для інформаційних сторінок (контакти, доставлення, статті);
  • напишемо шаблон генерації метатегів і заголовка H1 для сторінок товарів;
  • напишемо релевантні метатеги для всіх категорій товарів або послуг;
  • щотижня будемо перевіряти зміни в метатегах.

  • Внутрішні посилання

  • складемо рекомендації щодо додавання атрибуту rel= "nofollow" до зовнішніх посилань;
  • складемо рекомендації щодо виправлення посилань, що ведуть на сторінки, які не існують;
  • складемо рекомендації щодо виправлення посилань, що ведуть на сторінки з переадресацією;
  • складемо рекомендації щодо виправлення посилань, що ведуть на інший протокол передачі даних.

  • Редіректи та дзеркала

  • перевіримо коректність склейки дзеркал з www та без;
  • склеїмо за допомогою 301 редіректу сторінки зі слешем в кінці url-адреси та без;
  • вивантажимо з Search console список сторінок, що не існують, та пропишемо 301 редіректи на існуючі сторінки.

  • HTTPS протокол

  • складемо рекомендації з переїзду сайту на https протокол;
  • пропишемо 301 редіректи з усіх сторінок з http на https;
  • повністю перевіримо працездатність сайту після переїзду.

  • Оптимізація мовних версій сайту

  • пропишемо атрибут rel="alternate" на всіх сторінках сайту;
  • складемо рекомендації щодо перекладу контенту на мовних версіях;
  • перевіримо переклад метатегів на мовних версіях;
  • реалізуємо зміну url-адреси при зміні мовної версії;
  • підготуємо рекомендації щодо створення української версії сайту.

  • Розмітка

  • розмітимо контент сторінок для соціальних мереж за допомогою Open Graph;
  • розмітимо хлібні крихти для поліпшення CTR сніпетів в пошукових системах;
  • розмітимо інформацію про організацію;
  • розмітимо дані на картках товарів;
  • розмітимо сторінку пошуку;
  • розмітимо зображення;
  • розмітимо відеозаписи на сторінках сайту;
  • розмітимо сторінки з відгуками;
  • розмітимо сторінки статей/матеріалів у блозі;
  • розмітимо сторінки авторів.
  Google My Business
  • створимо профіль компанії в Google My Business для кожної адреси компанії;
  • додамо в профіль логотип організації;
  • додамо в профіль обкладинку організації;
  • додамо надані зображення фасаду будівлі, співробітників офісу;
  • заповнимо профіль компанії актуальною інформацією.
  Робота з контентом
  • складемо технічні завдання з написання контенту на комерційні сторінки;
  • підберемо теми для написання інформаційних статей;
  • складемо технічні завдання з написання інформаційних матеріалів;
  • проведемо аналіз поточного контенту сайту і складемо рекомендації з перелінковки;
  • перевіримо написаний контент і складемо коригування.
  Робота зі зовнішніми факторами ранжування
  • проаналізуємо поточні зовнішні посилання;
  • проведемо аналіз поточного анкор-листа;
  • складемо стратегію роботи із зовнішніми факторами ранжування;
  • проведемо роботи по збільшенню посилальної маси;
  • скорегуємо стратегію виходячи з результатів;
  • відхилимо вплив неякісних посилань на сайт.
  Щомісячна звітність по SEO
  • надамо щомісячний звіт по позиціях;
  • надамо статистику відвідуваності ресурсу;
  • надамо статистику щодо виконання KPI;
  • надамо звіт про виконані роботи;
  • підготуємо план робіт на наступний період.
  II етап
  Семантичне ядро
  • зберемо додаткові пошукові запити на сторінки сайту, що просуваються;
  • кластеризуємо запити з посадкових сторінок;
  • проаналізуємо попит на основі семантичного ядра;
  • складемо рекомендації на основі попиту в тематиці;
  • проведемо аналіз семантичного ядра конкурентів, знайдемо точки зростання.
  Щомісячні роботи з технічної оптимізації

  Структура сайту

  • створимо додаткові сторінки для залучення органічного трафіку;
  • складемо рекомендації щодо поліпшення навігації для користувачів;
  • проведемо аналіз розподілу запитів за структурою сайту;
  • напишемо рекомендації щодо поліпшення структури сайту.

  • Оптимізація метатегів

  • скоригуємо метатеги з метою поліпшення CTR у видачі та поліпшення позицій;
  • напишемо релевантні метатеги для нових сторінок;
  • щотижня будемо перевіряти зміни у метатегах.

  • Регулярні перевірки оптимізації

  • моніторинг працездатності сайту і його функціоналу;
  • технічний контроль помилок;
  • пошук технічних помилок;
  • виявлення точок зростання пошукового трафіку;
  • Аналіз трафіку сайту.
  Робота з контентом
  • складемо технічні завдання з написання контенту на комерційні сторінки;
  • підберемо теми для написання інформаційних статей;
  • складемо технічні завдання з написання інформаційних матеріалів;
  • проведемо аналіз поточного контенту сайту і складемо рекомендації з перелінковки;
  • перевіримо написаний контент і скоригуємо, у разі необхідності.
  Робота з зовнішніми факторами ранжування
  • проаналізуємо поточні зовнішні посилання;
  • проведемо аналіз поточного анкор-листа;
  • проведемо роботи зі збільшення посилальної маси;
  • скорегуємо стратегію, дивлячись на результати.
  Збільшення конверсії
  • проведемо аналіз конкурентів і зберемо список функціоналу, який необхідно додати на сайт;
  • складемо список рекомендацій з поліпшення властивостей сайту, що продають.
  Щомісячна SEO-звітність
  • надамо щомісячний звіт по позиціях;
  • надамо статистику відвідуваності ресурсу;
  • надамо статистику з виконання KPI;
  • надамо звіт про виконані роботи;
  • підготуємо план робіт на наступний період.

  Команда проєкту

  Менеджер SEO-проєкту
  Менеджер SEO-проєкту
  Головний відповідальний за зв'язку «клієнт + команда». Призначає зустрічі, обговорює плани і результати роботи з клієнтом. Менеджер приймає завдання, відповідає на питання, контролює роботу фахівців і дедлайни.
  SEO-тімлід
  SEO-тімлід
  Бере участь у формуванні стратегії роботи з проєктом. Разом з командою складає стратегію та шукає точки росту, перевіряє якість виконання завдань і контролює проміжні підсумки.
  SEO-спеціаліст
  SEO-спеціаліст
  Працює над зростанням органічного трафіку. Формує ТЗ, аналізує конкурентів, ставить завдання копірайтеру, лінкбілдеру і програмісту. Контролює впровадження техзавдань, збільшує пошуковий трафік.
  Програміст
  Програміст
  Приймає в роботу чіткі і зрозумілі ТЗ щодо виправлення технічних помилок та покращень сайту від SEO-фахівця. Має доступ до адмінки сайту, виконує технічні завдання.
  Копірайтер
  Копірайтер
  Приймає в роботу чіткі і зрозумілі ТЗ від SEO-фахівця з написання контенту для сайту клієнта. Матеріали готує після вивчення тематики бізнесу.
  Лінкбілдер
  Лінкбілдер
  Приймає в роботу від SEO-фахівця посилання на різні сторінки сайту клієнта і розміщує їх на форумах. А також займається розміщенням Outreach публікацій.

  Особистий кабінет клієнта Inweb

  Мета особистого кабінету прозорість перед клієнтом.

  Завдяки особистому кабинету ви у будь-який момент можете:

  • Ознайомитися з виконаними роботами і поточними завданнями.
  • Знайти будь-які документи по проекту. Від договору до текстів.
  • Дізнатися на що і коли витрачені кошти.
  • Подивитися виконання KPI по проекту.
  • Відстежувати зміни основних показників у порівнянні з конкурентами.
  Особистий кабінет клієнта Inweb

  Кейси просування сайтів від агенства Inweb

  Євросервіс — центр пожежної безпеки
  Пожежне обладнання
  Трафік +524%
  Дохід +945%
  Детальніше про кейс Посилання
  Megazakaz — сервіс доставки товарів
  Доставка товарів з США та Європи
  Трафік +317,6%
  Детальніше про кейс Посилання
  Лева — інтернет-магазин бейблейдів
  Інтернет-магазин дитячих іграшок
  Трафік +650%
  Дохід +141,14%
  Детальніше про кейс Посилання
  Shark — додаток для замовлення таксі
  Додаток для замовлення таксі Shark
  Трафік +100%
  Завантажень додатку +253%
  Детальніше про кейс Посилання
  Вартість просування сайту від Inweb

  Вартість просування сайту від Inweb

  Ціна розкрутки сайту формується індивідуально для кожного клієнта, так само як і стратегічний план робіт. Всі проєкти мають індивідуальні особливості, які необхідно врахувати при оцінці. Вартість SEO залежить від наступних факторів:

  Тематика сайту впливає на вартість SEO - іконка

  Тематика сайту

  Зміни структури сайту - іконка

  Необхідність кардинальних змін в структурі

  Кількість сторінок сайту - іконка

  Кількість сторінок сайту

  KPI по каналу SEO - іконка

  Цілі та строки їх досягнення

  Сертифікати та нагороди

  Про нас говорять

  Є запитання? Ви в одному кроці від відповіді!
  Залиште заявку прямо зараз на SEO оптимізацію або замовте зворотний дзвінок і отримаєте вичерпну інформацію від менеджерів.
  Дякуємо!
  Ми вам скоро зателефонуємо
  Не вдалось
  Ввести номер ще раз
  Або зателефонуйте нам: +38 (048) 770‒10‒70