Чим ми корисні бізнесу

  • Проводимо роботи над покращенням позицій сайту у пошуковій видачі. Комплексно приділяємо увагу всім інструментам пошукової оптимізації: контент-маркетинг, лінкбілдінг, програмування тощо.
  • Налаштуємо показ рекламних оголошень в Google тим, хто реально готовий зробити покупку або замовити послугу. Пропрацюємо стратегію, впровадимо комплексний підхід чи окремі digital-інструменти.
  • Розповімо про ваш додаток зацікавленій аудиторії за допомогою платної реклами (ASA) та ASO. Допоможемо збільшити кількість завантажень, налаштуємо аналітику на платформах Firebase, AppsFlyer.
  • Налаштуємо, запустимо та оптимізуємо показ реклами у Facebook, Instagram, TikTok, YouTube для аудиторії, зацікавленої у вашому товарі чи послугах. Вивчаємо тренди, використовуємо передові інструменти онлайн-маркетингу.
  • Просунемо сайт на аудиторії Європи, США та Канади. Проаналізуємо конкурентів, складемо стратегію виходу на західні ринки. Використовуємо як комплексний підхід, так і окремі маркетингові інструменти.
  • Проаналізуємо поточний стан профілів у Facebook, Instagram та TikTok. Розробимо стратегію комплексного ведення облікових записів. Запропонуємо варіанти покращення роботи, у тому числі за допомогою таргету.
Деякі з наших клієнтів

Сертифікати та нагороди

Inweb — агенція digital-маркетингу

Виводимо бізнес клієнтів на новий рівень вже понад
12 років. Inweb — найвебніша агенція з України.

Досягли результатів для 1000+ клієнтів, серед яких BOX Catering, Study.ua, Freelancehunt, AutoRIA, Smil.ua, KIA Motors, Renault, Checkbox, Yakaboo, Licvidator.

Основний принцип роботи нашої команди: вникаємо в ціль клієнта, виражаємо її в бізнес-показниках, знаходимо оптимальний спосіб досягнення цієї мети та досягаємо результату.

Переваги та особливості Inweb:

  • Працюємо з прив'язкою до ключових показників ефективності бізнесу клієнтів, орієнтуємось лише на важливий результат, а не на процес.
  • Агрегуємо експертизу всієї Netpeak Group і можемо використовувати будь-який продукт групи компаній.
  • Є велика партнерська мережа, сформуємо вам зовнішній відділ маркетингу під завдання бізнесу.
  • Ми маємо величезний досвід — на такому обсязі проектів бачимо глобальні тренди ринку та інсайти по нішах, що дозволяє впроваджувати передові рішення для всіх проектів.

Щоб допомогти нашим фахівцям краще зрозуміти ваше питання та підготуватися до знайомства, заповніть, будь ласка, докладну форму.

А тут можна залишити контактні дані, і ми зателефонуємо вам найближчим часом.

Електрона пошта *
Телефон
Адреса сайту й питання

Про нас говорять

Є запитання? Ви в одному кроці від відповіді!
Залиште заявку на послугу або замовте зворотний дзвінок та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.
Дякуємо!
Ми вам скоро зателефонуємо
Не вдалось
Ввести номер ще раз
Або зателефонуйте нам: +38 (048) 770‒10‒70