Instagram тестує нову функцію для історій Lately

Instagram тестує нову функцію для історій Lately

Instagram тестує нову функцію під назвою Lately. Вона автоматично зберігає історії користувачів на тиждень у Збережних історіях.

Про тестування повідомили відразу двоє блогерів Hammod Oh та Matt Navarra. Оновлення зʼявиться на фоні того, як Instagram стикнувся зі зниженням активності в основній стрічці, а користувачі все частіше звертаються до історій.

Instagram тестує нову функцію для історій Lately

Генеральний директор Instagram Адам Моссері наголосив на зростаючій перевазі історій та повідомлень над традиційними публікаціями, і ця тенденція зберігається вже кілька років поспіль.

Інструмент дещо нагадує дайджест подій за останні 7 днів. Також він буде корисний для інтернет-магазинів, які публікують товари та запускають рекламу, щоб користувачі змогли швидко знайти історії, які власники профілю чи менеджери забули зберегти у профілі.

Джерело: Social Media Today

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого