Протидія дезінформації та російській пропаганді: як вберегтися від фейків та допомогти українському суспільству

Протидія дезінформації та російській пропаганді: як вберегтися від фейків та допомогти українському суспільству Управління протидії кіберзлочинам у місті Києві та соціальний проєкт MRIYA запрошують до співпраці та закликають протидіяти інформаційному нападу ворога. 

Telegram-канал MRIYA  є виключно соціальним проєктом, який об’єднує громадян державного та приватного сектору задля протидії дезінформації та незаконному контенту, очищення інформаційного простору від російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту. Метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців та зменшення впливу пропаганди на суспільство.

Тож, запрошуємо і вас долучитися до проєкту MRIYA — найбільшої інформаційної армії з 170+ тисяч учасників. Ми заблокували близько 30 тисяч сайтів та каналів з неправдивим та небезпечним контентом.

Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й в інформаційному просторі. Кожне слово наших ворогів може негативно вплинути на свідомість людей та хід війни в цілому, тому ми маємо бути завжди обачні та вміти себе захистити від поширення фейків.

Учасники проєкту MRIYA будуть вчитися інформаційній- та кібергігієні, отримають сотні порад, що підвищать обізнаність у медіапросторі та зможуть самостійно виявляти джерела пропаганди й знищувати їх. І тільки разом ми зможемо протидіяти негативним явищам в інтернеті.

Цілі проєкту

  • знищення російських осередків в мережі;
  • зменшення рівня булінгу та цькування в інтернеті;
  • протидія наркотикам та шахрайству;
  • навчання та тренінги з кібергігієни;
  • просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Кібервійська чекають на вас!

Задля полегшення маршрутизації по каналу користуйтеся хештегами — по одному кліку на посилання # можна одразу побачити всі повідомлення подібної тематики:

#блокуємо_Telegram
#блокуємо_TikTok
#блокуємо_YouTube
#блокуємо_Instagram
#кібергігієна

У нас є чатбот, куди треба надсилати виявлені ресурси для їх перевірки та подальшого блокування.

Перевіряйте ресурси, що викликають підозру:

Користуйтесь корисними сервісами та ботами, а також долучайтесь до української кіберармії! Разом до перемоги.

Про автора

Пишемо, редагуємо та публікуємо для вас.
Більше цікавого