Inweb запустила безкоштовний курс для неприбуткових організацій про взаємодію зі ЗМІ

Inweb запустила безкоштовний курс для неприбуткових організацій про взаємодію зі ЗМІ Агенція диджитал-маркетингу Inweb (входить у Netpeak Group) розробила та відкрила доступ до безкоштовного курсу «NGO та медіа: ефективна взаємодія». Він призначений для неприбуткових організацій України.

Мета курсу — допомогти громадським організаціям та благодійним фондам навчитися ефективно просувати свою діяльність за допомогою медіа.

Під час безкоштовного курсу можна отримати наступні вміння:

  • Підбір відповідних медіапартнерів.
  • Створення стійких зв’язків зі ЗМІ.
  • Знаходження інфоприводів і звернення до редакцій.
  • Розробка комунікаційної стратегії.
  • Застосування штучного інтелекту в комунікаціях з медіа.

Курс розрахований як на досвідчених PR-менеджерів неприбуткових організацій, так і на початківців. Його особливість — практична спрямованість. У рамках курсу учасники створять готову комунікаційну стратегію для своєї організації.

Курс розміщено на платформі Academy Ocean. Матеріали доступні у зручному форматі для ознайомлення у будь-який час.

Для початку навчання потрібно авторизуватись за посиланням.

«Після проведення вебінару на тему взаємодії неприбуткових організацій з медіа, ми отримали багато прохань розповісти більше про цю тему, і вирішили створити цей курс. Багато представників громадського сектору не мають достатньо знань та досвіду для налагодження ефективних комунікацій зі ЗМІ», — зазначає Head of Nonprofit Marketing Inweb Микола Данченко.

Це вже третій курс, який розробили спеціалісти Inweb спеціально для неприбуткових організацій. Перші два були присвячені програмі Google Ad Grants та SMM. На момент цієї публікації на них зареєструвалися вже 480 осіб.

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого