Ілон Маск хоче використовувати Tesla для обробки даних ШІ

Ілон Маск хоче використовувати Tesla для обробки даних ШІ Ілон Маск запропонував використовувати автопарк Tesla для обчислень штучного інтелекту.

На зустрічі з інвесторами він порівняв невикористовувані обчислювальні потужності мільйонів припаркованих автомобілів Tesla з хмарним сервісом Amazon Web Services.

За його словами, автомобілі, які не знаходяться у русі, можуть виконувати складні обчислення для штучного інтелекту.

Маск припустив, якщо у світі буде 100 мільйонів таких авто, кожне зможе забезпечити до одного кіловата обчислювальної потужності. Це створить глобальну мережу з сумарною потужністю 100 гігаватів, яка буде доступна з будь-якої точки світу.

Експерти критично поставилися до ідеї Маска. Сем Ентоні, колишній технічний директор компанії Perceptive Automata, вважає, що автомобілі не підходять для таких завдань, через залежність від акумуляторів та високі витрати на електроенергію. Також існують проблеми зі швидкістю та зв’язком, а це критично для машинного навчання.

Наразі невідомо, чи взяли інвестори до уваги ідею Маска. Також невідомо, чи планує Tesla платити власникам автомобілів за використання у цьому проєкті.

І хоча ідея здається цікавою, як і багато інших пропозицій Маска, вона може не виявитися практичною.

Джерело: The Verge

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого