e-commerce
SEO

ТЕХНО ЇЖАК — КОМПЛЕКСНЕ SEO ПРОСУВАННЯ

Пошукова оптимізація в ecommerce у сфері гаджетів та аксесуарів.
ТЕХНО ЇЖАК — КОМПЛЕКСНЕ SEO ПРОСУВАННЯ

 «Техно Їжак» — експерти в області гаджетів і аксесуарів. Компанія розпочала свою роботу у 2011 з однієї торгової точки в Харкові, а зараз виросли у крутий бренд, до якого входять національна роздрібна мережа з більш ніж 100 магазинів, інтернет-маркет ti.ua , оптова компанія і портфель власних брендів аксесуарів для продукції Apple.

Роботу розпочали у березні 2023 року та за цей час досягли приросту сеансів понад 30%.

Потреба в зверненні до агенції з'явилась ще 2022. До цього працювали з віддаленим SEO-спеціалістом, але результати нас не влаштовували. Потрібно було щось змінювати і ми вирішили звернутись до вас за SEO аудитом. Нам сподобалось, як впоралась ваша команда і ми вирішили перейти до вас.

Артем Кравцов,
Технічний директор «Техно Їжак»

Inweb працює над комплексним SEO-просуванням з індивідуальною стратегією розвитку, аби бренд «Техно Їжак» зростав і залучав якомога більше цільових відвідувачів.

Команда Inweb задоволена співпрацею з командою «Техно Їжак», адже вони проявляють неабияку зацікавленість у просуванні. Ця взаємодія дозволяє нам глибоко зрозуміти ринок гаджетів, що допомагає постійно покращувати стратегію, розширювати семантику та оптимізувати контент для максимального розвитку. Такий підхід добре впливає на загальні результати, адже з місяця в місяць ми бачимо позитивну динаміку за головними KPI.

Вадим Бадюк,
SEO Project Manager Team Lead at Inweb