TikTok тестує 60-хвилинні відео, щоб конкурувати з YouTube

TikTok тестує 60-хвилинні відео, щоб конкурувати з YouTube

TikTok тестує функцію, яка дозволяє користувачам завантажувати відео тривалістю до 60 хвилин. Наразі користувачі можуть завантажувати відео до 15 хвилин, а на початку запуску соцмережі тривалість роликів обмежувалася 15 секундами.

TikTok тестує 60-хвилинні відео, щоб конкурувати з YouTube

Збільшена тривалість відео дозволить TikTok конкурувати з YouTube. Користувачі зможуть завантажувати детальні кулінарні посібники, уроки макіяжу та освітній контент — раніше публікувати такі ролики необхідно було нарізками, через обмеження.

Також ця зміна дозволить розміщувати на TikTok серіали — тактика, яка вже використовується на YouTube для залучення глядачів. Це спростить розповсюдження контенту для стратегії сегментованого завантаження, наприклад, як було з шоу «Killing It» на каналі Peacock.

Для повноцінного впровадження цієї функції TikTok вдосконалює інтерфейс, додаючи такі функції, як горизонтальний повноекранний режим і розширені інструменти навігації по відео.

Поки не повідомляється, коли TikTok запустить 60-хвилинні ролики для всіх, оскільки опція все ще перебуває на стадії тестування.

Джерело: TechCrunch

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого