Шахрай скопіював голос Байдена й отримав штраф $6 млн

Шахрай скопіював голос Байдена й отримав штраф $6 млн

Федеральна комісія з питань зв’язку США наклала штраф у розмірі 6 мільйонів доларів на політичного консультанта, який використовував штучний інтелект для клонування голосу президента Байдена.

Клонований ШІ-голос він використав для дзвінків до виборців під час праймеріз у Нью-Гемпширі. Фейкові дзвінки, представлені як повідомлення від президента, рекомендували виборцям не брати участь у виборах.

Таке зловживання технологією штучного інтелекту підкреслює зростаючу проблему клонування голосу, яке стає доступнішим через різні платформи.

Головний організатор афери Стів Крамер співпрацював з різними телекомунікаційними компаніями й був задіяний до незаконної діяльності.

Після цієї справи Федеральна комісія США постановила, що використання голосів, згенерованих штучним інтелектом є незаконним, створивши чіткий регуляторний прецедент.

Джерело: TechCrunch

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого