Google представив нову функцію штучного інтелекту, яка допоможе покращити вимову англійської мови

Google представив нову функцію штучного інтелекту, яка допоможе покращити вимову англійської мови Компанія Google представила нову функцію під назвою «Speaking Practice», орієнтовану на тих, хто вивчає англійську мову. Ця функція перебуває на стадії тестування і доступна в Аргентині, Колумбії, Індії, Індонезії, Мексиці та Венесуелі. Вона є частиною програми Google Search Labs, яка тестує нові ідеї для Пошуку Google.

Функція має на меті допомогти користувачам покращити свою англійську, спілкуючись зі штучним інтелектом. Вона базується на попередньому сервісі, запущеному в жовтні минулого року. Оригінальний сервіс допомагав користувачам практикувати вимову та надавав зворотний зв’язок щодо граматики та чіткості вимови. Нова «Speaking Practice» додає інтерактивні розмовні вправи.

Користувач на платформі X першим помітив цю функцію й опублікував скриншоти. Вони показують, як працює ця функція.

Google представив нову функцію штучного інтелекту, яка допоможе покращити вимову англійської мови

«Speaking Practice» просить користувачів відповісти на запитання, використовуючи певні слова. Штучний інтелект може сказати, що хоче покращити фізичну форму, і запитати: «Що мені робити?». Користувачі повинні відповісти такими словами, як «вправи», «серце» і «втомився».

Ця функція є частиною програми Google, спрямованої на вивчення мов. Вона може стати конкурентом Duolingo та Babbel.

Джерело: techcrunch

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого