У рекламній платформі Microsoft зʼявився ШІ-помічник Copilot

У рекламній платформі Microsoft зʼявився ШІ-помічник Copilot Microsoft додали ШІ-асистента Copilot у свою рекламну платформу. Він допоможе зі створенням кампаній, їх налаштуванням та контролем ефективності.

У платформу для реклами Microsoft Advertising Platform додали асистента зі штучним інтелектом Copilot. Запуск функції відбувся після етапу тривалого тестування.

У рекламній платформі Microsoft зʼявився ШІ-помічник Copilot

Microsoft розглядає Copilot у рекламній платформі як можливість зекономити рекламодавцям час, який йде на створення нових кампаній, їх оптимізацію, налаштування та контроль ефективності.

З релізом ШІ-помічник може:

  • Надавати швидкі відповіді щодо рекламних кампаній у розмовному чаті.
  • Рекомендувати для просування креативи, текст чи давати підказки як їх покращити.
  • Генерувати зображення для креативів за текстовим запитом.

Copilot інтегровано в інтерфейс платформи, тому він розуміє усі робочі процеси та може допомогти зі створенням, налаштуванням, редагуванням рекламних кампаній.

Microsoft також планує впровадити функцію, яка дозволить Copilot автоматично підсумовувати показники ефективності конкретних рекламних кампаній через інтерфейс чату. Це спростить контроль над рекламними кампаніями та звітність для спеціалістів чи клієнтів, які запускають рекламу самостійно.

Джерело: Search Engine Land

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого