Inweb увійшла до десятки найкращих performance-агенцій України в рейтингу IAB 2023

Inweb увійшла до десятки найкращих performance-агенцій України в рейтингу IAB 2023 Агенція digital-маркетингу Inweb увійшла до десятки найкращих перфоманс-агенцій України за рейтингом IAB Ukraine 2023.

IAB Ukraine опублікували рейтинг digital-агенцій та компаній України 2023, що надають послуги диджитал-маркетингу. Всього рейтинг мав вісім категорій, серед яких медіа, SMM, перфоманс, контент та інші. Агенція Inweb посіла восьме місце у категорії performance-агенцій.

Рейтинг формувався, базуючись на багатьох чинниках таких, як участь у тематичних фестивалях та івентах, конкурсах, штат працівників, фінансова стійкість, рекомендації від клієнтів тощо.

Зазначимо, що минулого року Inweb зайняла 11 місце у цьому ж рейтингу. За рік команді вдалося покращити свої показники та увійти до десятки найкращих перфоманс-агенцій України.

Дякуємо за підтримку нашим партнерам та клієнтам, а також співробітникам, завдяки яким нам вдалося досягти таких показників. Наполегливо працюватимемо, щоб покращувати результати та ставати кращими разом цього року.

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого