Instagram оновив алгоритм на користь авторів оригінального контенту

Instagram оновив алгоритм на користь авторів оригінального контенту Instagram провів оновлення алгоритму ранжування рекомендованого контенту. Воно спрямоване на те, щоб вивести з тіні невеликих творців оригінальних постів і понизити видимість великих акаунтів, які лише репостять авторський контент.

Оновлення стало відповіддю на скарги користувачів, які зазначали, що наявні алгоритми Instagram надають перевагу великим акаунтам, навіть якщо їх контент не є оригінальним.

Нова стратегія Instagram передбачає, що спочатку контент демонструватиметься невеликій цільовій аудиторії. Якщо він добре себе зарекомендує, пост поступово показуватимуть ширшій аудиторії, щоб отримувати ширше охоплення. Такий багаторівневий підхід допоможе зрівняти у можливостях контент на платформі.

Instagram буде боротися з акаунтами, які часто репостять контент без додавання цінності. У першу чергу постраждають акаунти мемів та агрегаторів. Хоча зміни можуть не вплинути на видимість контенту акаунтів серед підписників, вони отримають обмеження охоплення у рекомендаціях Instagram.

Також Instagram тепер рекомендуватиме лише оригінальну версію контенту, якщо на платформі є дублікати. При цьому відредаговані версії, наприклад, меми чи пародії, не замінюватимуть оригінал у рекомендаціях.

Соцмережа у майбутньому планує впровадити позначки для контенту, який репостнули. Таким чином демонструватиметься підтримка автора. На початку автор і репостер матимуть можливість видалити позначку, хоча в майбутньому це може змінитися.

Джерело: TechCrunch

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого