Instagram додав можливість трансляцій тільки для близьких друзів

Instagram додав можливість трансляцій тільки для близьких друзів

Instagram додав можливість вести прямі трансляції тільки для близьких друзів, яких можна заздалегідь обрати у спеціальному меню. Нова функція також надає можливість користувачам долучати до трансляції до трьох інших користувачів в режимі приватної розмови.

Стріми стали популярним інструментом для молодих користувачів, про що свідчить популярність відеочатів з прямими повідомленнями, TikTok Live та застосунку Houseparty. Нова функція Instagram хоче підтримати тенденцію, надаючи користувачам ще один спосіб підтримувати звʼязок з невеликими спільнотами.

Зараз в Instagram спостерігається значний зсув у бік приватного обміну інформацією, особливо за допомогою прямих повідомлень. Платформа також виявила підвищення інтересу до функції «Нотатки», яка дозволяє залишати статуси, прикріплені до головного аватару.

Джерело: SocialMediaToday

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого