Грант $25 тисяч для найкращого ШІ-стартапу від UMAEF у програмі Challenger AI 3.0
Команда Challenger AI запустила другу хвилю набору в акселераційну програму для ШІ-стартапів. Найкращий стартап отримає грант $25 тисяч від UMAEF.
Організатори запрошують стартап-команди пройти у тримісячне онлайн-навчання. Зокрема, можна відвідати лекції та воркшопи з розробки продукту, технологій, маркетингу, залучення інвестицій тощо від провідних спеціалістів таких компаній, як SoftServe, NVIDIA, Veriff, UAi Labs та інші.
Кожен стартап, якого відберуть на Challenger AI 3.0, отримає потужну менторську підтримку, яка складатиметься з:
- консультації бізнес-ментора, який допоможе побудувати ефективну бізнес-модель та врахувати особливості ринку, на якому працює стартап;
- наставництва технічного ментора, який надасть рекомендації з технічного покращення продукту;
- можливості обрати додаткового ментора зі спікерів сесій, аби підсилити свої знання та прокачати рішення в конкретній галузі знань.
«Команда Challenger AI має трирічний досвід роботи з українською та міжнародною екосистемами інновацій. Дуже часто стартапам з дійсно крутими рішеннями не вистачає експертизи в тому, як масштабувати свій продукт, вийти на нові ринки та адаптуватись там. Саме тому ми запрошуємо їх в Challenger AI 3.0», — пояснює Олена Шершун, координаторка Challenger AI 3.0 в Україні.
Наприкінці акселерації стартапи візьмуть участь у Demo Day, де зможуть запітчити свої рішення інвесторам U.Ventures, ZAKA, Tera VC, Change Ventures та ін. фондів та отримають їхній фідбек. Це допоможе зрозуміти, наскільки продукт є фінансово привабливим і де його потрібно покращити.
Найкраща команда отримає грант $25 тисяч від Ukraine-Moldova American Enterprise Fund (UMAEF, раніше — Western NIS Enterprise Fund).Після завершення програми команди отримають постпідтримку у вигляді організації face-to-face зустрічей з інвесторами, консультацій або допомогу з написання заявок на грантові програми.
Challenger AI 3.0 є equity-free програмою — тобто стартапи, які проходитимуть акселерацію, нічого не платять. Щоб узяти участь в програмі, потрібно мати продукт на рівні MVP/demo або близький до цієї стадії, а також команду з мінімум 3 людей.
На сайт програми можна перейти за посиланням.
Якщо ви хочете дізнатись більше про програму, можна відвідати онлайн Q&A session, послухати історії випускників Challenger AI та поставити запитання організаторам.