Google Ads припиняє оплату картками для рекламодавців з високими бюджетами

Google Ads припиняє оплату картками для рекламодавців з високими бюджетами

Компанія Google оголосила, що обрані рекламодавці, які витрачають багато коштів на рекламу, повинні будуть перейти з кредитних або дебетових карток на банківські методи оплати до 31 липня. Рекламодавці, які не виконають цю вимогу, зіткнуться з призупиненням дії свого облікового запису.

Фото: Google Ads припиняє оплату картками для рекламодавців з високими бюджетами

Ця зміна політики є частиною стратегії Google, спрямованої на просування автоматизованих методів оплати, які вважаються кращими для масштабування рекламних витрат.

Тим, хто отримає сповіщення від Google, потрібно буде прийняти один з наступних варіантів:

  • Щомісячне виставлення рахунків з 30-денним платіжним періодом.
  • Пряме списання коштів для автоматичних платежів, якщо це можливо.

Google заявляє, що ці методи пропонують більше гнучкості та контролю для швидкозростаючих рекламодавців. Однак цей перехід може спричинити проблеми з грошовими потоками та призупинення акаунтів для деяких компаній.

Джеремі Брандт, засновник We Buy Houses, розкритикував цю зміну, підрахувавши, що вона коштуватиме його бізнесу понад 250 000 доларів щорічно. Брандт вважає, що цей крок не принесе користі клієнтам і може призвести до широкого поширення негативних відгуків.

Рекламодавці повинні оновити свої методи виставлення рахунків до 31 липня, щоб уникнути призупинення дії рекламних акаунтів.

Джерело: Search Engine Land

Про автора

Софія Старк
Софія Старк
, Media Editor
Агенція digital-маркетингу Inweb
Media Editor, дипломована журналістка із пристрастю до Digital та технологій. Маю стаж графічного дизайну розрізом у 5 років, вивчала основи SEO, email-маркетингу та була Head of SMM. Ваша персональна Сірі у світі digital, штучного інтелекту тощо. Педантична перфекціоністка із неймовірною допитливістю, тому збираю найцікавіше, щоб ви могли прочитати це в медіа. Обожнюю геймінг та практикую мобільну фотографію.
Більше цікавого