Serpstat запустив збір анкет для рейтингу зарплат

А ви вже замислювалися над тим, як карантин та коронакриза вплинули на зарплати в digital? Команда наших партнерів Serpstat – теж. Щоб це з’ясувати, вони запускають вже четверте дослідження зарплат і запрошують вас стати частиною цього масштабного опитування!

Що це таке?

Рейтинг зарплат Serpstat – це анонімне і незалежне опитування інтернет-маркетологів, мета якого – показати середній рівень зарплат на ринку України, Росії, Білорусі та Казахстану.

рейтинг зарплат

Навіщо це потрібно?

Вже не перший рік дані Рейтингу зарплат допомагають новачкам, досвідченим фахівцям і рекрутерам бути в курсі того, як живе digital-ринок, і яку середню заробітну плату отримують фахівці. Кожен етап дослідження відкривав все нові та нові інсайди, навіть коли ринок був досить стабільний. Тому зараз важливо зібрати свіжі дані, щоб дати фахівцям розуміння поточної ситуації, коли всі без винятку бізнеси потрапили в зону турбулентності.

Що ми вже знаємо?

В результаті двох минулих досліджень ринку «Скільки заробляють інтернет маркетологи» та «Як карантин вплинув на інтернет-маркетинг», команда зібрала 15 000 анкет. Ось деякі цікаві дані, які вдалося з’ясувати:

  • Зарплати жінок інтернет-маркетологів в середньому нижче, ніж чоловіків.
  • медиана заработной платы

  • Робота із закордонними ринками залишається найприбутковішою, незалежно від типу компанії.
  • уровень зарплаты

  • 40% опитаних торкнулося скорочення зарплат, пов’язане з карантином.
  • Найдорожча посада – Head of PPC.
  • Понад 50% респондентів відзначили сильне просідання інтернет-продажів.
  • 46% розповіли про відтік клієнтів. Для зручності користувачів Serpstat створили віджет, який показує середній рівень зарплат на основі обраної спеціальності, стажу, типів проектів та команд. Оцініть свою зарплату!

Як заповнити анкету?

Взяти участь можна тут. Перейдіть на сторінку з віджетом і клікніть на кнопку «Заповнити анкету». Авторизуйтесь за допомогою профілю в Facebook або в LinkedIn.

Дані з особистих облікових записів учасників опитування НЕ збираються. Авторизація потрібна тільки для того, щоб не допустити накрутки та отримати достовірні дані.

анкета от serpstat

Анкети приймаються до 7 грудня, а результати опублікують в кінці місяця. Не пропустіть шанс стати частиною масштабного дослідження! Разом ми зробимо ринок інтернет-маркетингу прозорим.