Як правильно наклеїти плівку на телефон

Сьогодні у нас досить незвична стаття.

 

Я думаю, у кожного  є мобільний телефон. Неважливо якої марки й типу.

Під час купівлі телефону ми замислюємося про те, щоб купити до нього будь-якої аксесуар: плівку, чохол або шнурок. Не варто забувати, що чохол і плівка — це не тільки спосіб перетворити або прикрасити свій телефон, але і метод захисту його від небажаних падінь і, що ще гірше, ремонту.

Отже, коли ви купуєте телефон, в 90% випадків вам запропонують купити та наклеїти на нього плівку. Можна заплатити за цю послугу, а можна спробувати наклеїти плівку самостійно. Я думаю, що кожен другий замислювався над тим, як правильно наклеїти плівку на екран телефону. Варіантів є багато і кожен клеїть плівку по своєму.

Сьогодні я вам розповім як наклеїти плівку на телефон.

Є категорія людей яка стверджує, що йому не потрібна плівка, оскільки у нього «ультра-мега-гіга» захисне скло яке не дряпається.
Як правильно наклеїти плівку на телефон
Запевняю вас — немає такої поверхні яка б не дряпалася, є різні типи поверхонь: одні більш стійкі до подряпин, інші ні.

Справа ця дуже тонка. Наклеїти плівку на телефон без бульбашок не так  просто. Для цього нам знадобиться:

Як правильно наклеїти плівку на телефон

Як правило, коли ви купуєте плівку в комплекті є ганчірочка, відразу хочу вас засмутити, вона ідеально підходить для протирання плівки, коли вона вже наклеєна на екран. Перед тим як наклеїти плівку на екран телефону, нам необхідно ідеально протерти дисплей! Ганчірочка від окулярів підійде ідеально, але якщо у вас її немає, тоді доведеться трохи повозитися з підготовкою дисплею.

Як правильно наклеїти плівку на телефон

Після того, як ми ретельно протерли дисплей, беремо скотч. Він нам потрібен для того, щоб пройтися по екрану додатково і прибрати з нього порошинки, ворсинки та інше. У 99% випадків вони залишаються після протирання поверхні.

Деякі вважають, що процедура зі скотчем необхідна для того, щоб плівка «приклеїлася» до телефону). Це не так, адже на внутрішній частині плівки розташований дуже тоненький шар силікону, товщиною 0,125 мм.

Як правильно наклеїти плівку на телефон

Як правило, плівка покрита з двох сторін захисними шарами, їх легко можна зняти за допомогою спеціальних куточків, які позначені червоним і зеленим кольорами. Бувають винятки, що на плівці є захисний шар тільки з одного боку (яка лягає на дисплей).

Як правильно наклеїти плівку на телефон

Після того як у нас підготовлений дисплей до наклеювання, акуратно знімаємо першу червону частину (але не повністю, як показано на фото) і відгинаємо її, тим самим пускаючи її уздовж дисплея.

Найважливіше — це ідеально рівно покласти плівку до екрана спочатку. Якщо ви допустили помилку, криво доклали плівку, тоді ця «кривуватість» вилізе на іншій стороні поверхні, коли ви майже закінчите прикладати її до поверхні свого пристрою.

У підсумку, на краю поверхні буде повітряний міхур і доведеться знову підіймати плівку і вирівнювати її по корпусу, а  при цій процедурі ймовірність попадання смітинок, порошинок та іншого не виключена! Будьте уважні!

Як правильно наклеїти плівку на телефон

Після наклеювання плівки, уважно пройдіться поглядом по краях плівки та перегляньте: чи не потрапило туди що-небудь. Якщо смітинки трапляються в середині дисплею, краще їх одразу усунути стрічкою скотчу або липкою наклейкою.

Як правильно наклеїти плівку на телефон

Отже, нарешті всі дефекти усунені!

Можна знімати другий, зелений захисний шар плівки. Тут треба бути акуратним, бо захисний шар може піднятися з основним, а нам це не потрібно.

Як правильно наклеїти плівку на телефон

Сподіваюся, в цій невеликій статі, я доніс до вас: як правильно наклеїти захисну плівку на екран телефону. Я розумію, що процедура не з простих, що вимагає певної наполегливості та терпіння.

Звичайно ж, гарантій немає, що у вас все вийде ідеально з першого разу, але, так би мовити, «досвід не проп’єш»! Думаю, що був вам корисний, адже коли я прийшов до цього, мене ніхто не вчив).

Як правильно наклеїти плівку на телефон

Мало не забув, відповісти на питання: «як правильно приклеїти захисну плівку на планшет»? Так, все просто) Схема та ж, але плівка більше, а акуратності треба ще більше. Рекомендую почати з телефону).

Бажаю всім «безпузирчатих» плівок.

Аліна Глазиріна

головний редактор блогу Inweb

Підпишіться і будьте в курсі!

Аліна пише про головні новини інтернет-маркетингу
Користувальницької угоди