10 найбільш швидкозростаючих міст світу

Завдяки світовій тенденції урбанізації та переміщенню населення у великі міста стрімко ростуть мегаполіси. Особливо — в країнах, що розвиваються.

Як передбачають фахівці, до 2050 року 7 з 10 жителів планети будуть проживати у великих містах. Але не кожен з них стане мегаполісом – досягне 10 мільйонної популяційної позначки – і далеко не кожен буде придатний для щасливого життя такої величезної кількості людей. В продовження рейтингу найрозумніших міст світу, сьогодні пропонуємо перелік швидкорослих міст Землі.

Спеціальний ресурс Demographia щорічно публікує результати своїх досліджень, оновлюючи дані щодо кількості жителів, займаної території та щільності населення для міст з популяційною позначкою вище 500 000 чол. І тепер, глянувши на запропонований аналіз змін, ми можемо зробити деякі висновки.

inweb-megapolices1

Як ви встигли помітити, США і Європа в списку відсутні (за винятком Нью-Йорка). Якщо переглянути весь список міст від Demographia (майте на увазі, це може зайняти чимало часу), то легко виявиться продовження тенденції: переважна більшість найбільших світових мегаполісів знаходиться в країнах, що розвиваються. І вони дуже швидко ростуть.

inweb-megapolices2

Звідки висновок? З кожним роком все більшої значущості набувають регіони, в яких збереглися сільські території. Тут же знаходиться і наймолодше населення – воно ж і саме швидкозростаюче. При цьому такі країни відносно бідні. Приріст населення тут триватиме вражаючими темпами. І саме ці 440 великих міст будуть складати половину всього економічного приросту Землі до 2025 року. Яким буде інтернет-маркетинг майбутнього? Можемо обговорити в коментарях.

А в продовження п’ятничного посту пропонуємо вам підбірку фото-пейзажів десятки лідерів глобального списку:

1. Карачі, Пакистан.

Karachi

2. Шензен, Китай.

shenzhen

3. Лагос, Нігерія.

Lagos

4. Пекін, Китай.

Chinese ancient architecture

5. Бангкок, Таїланд.

Бангкок

6. Даха, Бангладеш.

Doha_skyline_in_the_morning

7. Гуанчжоу, Китай.

Гуанджау

8. Шанхай, Китай.

Шанхай

Юля Заліховська

Керівник відділу продажів

Дізнайтеся про рекламу для вашого бізнесу!

Задайте Юлі питання про просування сайту в інтернеті.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності

9. Делі, Індія.

Deli

10. Джакарта, Індонезія.

Джакарта


Аліна Глазиріна

головний редактор блогу Inweb

Підпишіться і будьте в курсі!

Аліна пише про головні новини інтернет-маркетингу
Користувальницької угоди