Секретні закутки Google Maps

Ні для кого не секрет, що завдяки сучасним інтернет-технологіям можна в найдрібніших подробицях розглянути будь-яку світову пам’ятку, навіть не встаючи з-за комп’ютера, – за допомогою Google Maps. Ейфелева вежа, Статуя Свободи, венеціанські канали. Правда, на сайті доступні не всі об’єкти: деякі «розмиті» або перекручені – з міркувань безпеки. Так, закриті від перегляду вулиці містечок Північної Кореї, Королівський палац у Нідерландах і навіть електростанція на території кампуса Корнелльського університету в Ітаці, штат Нью-Йорк.

«Супутникові та аерофотознімки в Google Earth і Google Maps надходять від величезної кількості джерел,
— розповіла виданню Mashable представниця Google Діна Ік. — Репортерам доводиться керуватися законам країни, в яких вони працюють, і приховувати на знімках деякі об’єкти».

Ми пропонуємо добірку з десяти цікавих місць, помилуватися якими суворо забороняється навіть з космосу;)

1.Королівська резиденція, Нідерланди

Netherlands Royal Palace Google Maps

Королівський палац в Амстердамі – Koninklijk Paleis Amsterdam – одна з безлічі локацій, прихованих Google Maps. Тут проживає голландське королівське сімейство, тут же знаходяться Королівські стайні та інші будівлі та споруди, які в сукупності мають назву Huis ten Bosch.

2. Міжнародний аеропорт Buffalo Niagara

Buffalo Niagara

Прихований від сторонніх очей міжнародний аеропорт Buffalo Niagara: під час наближення картинки його деталі одразу затемнюються.

3. Національний парк Tantauco, Чилі

Chile

Національний парк Tantauco в Чилі можна побачити тільки за допомогою маркерів Google Maps. Приватний заповідник є домом для безлічі вимираючих видів тварин.

4. Гребля Keowee, Південна Кароліна

Keowee

Штучна гребля на озері Keowee в Південній Кароліні також «розмита» на Google Maps. Побудована у вигляді «ялинки», вона приховує в собі ексклюзивну технологію виробництва енергії від компанії Duke Energy.

5. Таємничий російський об’єкт

Russian Secret Site

Достовірно невідомо, чому цей об’єкт на території РФ не зображається в Google Maps. Він знаходиться в глибинах сибірської тундри, найближче місто – Егвекінот, адміністративний центр Іультінского району Чукотського автономного округу.

6. Аеропорт Minami Torishima, Японія

Japan
Аеропорт Minami Torishima розташований біля східного узбережжя Японії та обслуговує всього одну злітно-посадкову смугу. Нині використовується військово-морськими структурами країни.

7. Територія Michael Aaf, Юта

Michael Aaf

Округ Дагуей в американському штаті Юта знаходиться під управлінням установ і будівель армії США. Саме тут перевіряється біологічна та хімічна зброя.

8. Теплоелектростанція на території Корнелльського університету, Нью-Йорк

Power Plant
Теплоелектростанція Корнелльського університету в Ітаці, штат Нью-Йорк, відкрилася у 2010 році, з того часу залишається прихованою від сторонніх очей. Тут енергія виробляється за допомогою ультрасучасних екологічних коштів – частина програми по зниженню викидів вуглекислого газу в атмосферу.

9. Місто Вавилон, Ірак

Iraq

Судячи з Google Maps, місто Вавилон в Іраку більше схожий на нескінченні поля, ніж на велике і галасливе місто.

Юля Заліховська

Керівник відділу продажів

Дізнайтеся про рекламу для вашого бізнесу!

Задайте Юлі питання про просування сайту в інтернеті.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності

10. Vlissingen, Нідерланди

Oil
Володіння голландської королівської сім’ї – не єдині приховані об’єкти в Нідерландах. Також в переліку «секретних закутків» нафтові резервуари Vlissingen і кілька військових і повітряних баз країни.


Аліна Глазиріна

головний редактор блогу Inweb

Підпишіться і будьте в курсі!

Аліна раз на тиждень пише про головні новини інтернет-маркетингу
Користувальницької угоди