26 telegram-ботів для роботи інтернет-маркетолога

У цій статті розповімо про Telegram-ботів для інтернет-маркетологів, які допомагають і заощаджують час в роботі над рутинними завданнями. Допоможемо вам пришвидшити роботу!

Наші гаджети захаращені безліччю додатків. Вони займають пам’ять смартфона і вічно вимагають оновлень. Боти Telegram не витрачають постійну пам’ять пристрою.

Ділимося переліком кращих ботів, які замінять вам аналогічні за функціоналом додатки в смартфоні, а також спростять взаємодію з різними інтернет-сервісами.

Бот-опитувальник

@pollbot
Опитувальник в чаті? Цей хлопець допоможе, дасть можливість прописати варіанти відповіді.

@QuanBot
Альтернатива першому варіанту: в окремому чаті з ботом створіть опитування, налаштуйте варіанти відповідей, анонімність, можливість змінювати рішення. Наприклад, можна налаштувати опитування так, щоб під час голосування не показувалося, хто який варіант вибрав. Після того, як опитування створено, його можна опублікувати в будь-який груповій бесіді. Коли всі відповіли, можна опублікувати результати. Поки проходить опитування, вони будуть показуватися у вікні з ботом в реальному часі.

Бот-аналітик

@StatsBot Якщо ви активно користуєтеся Google Analytics, StatsBot допоможе оперативно отримати доступ до різних показників статистики: кількості сеансів за день, тиждень; унікальних відвідувачів та інше. Доступно як цифрове зображення, так і у вигляді графіка.

@MetricsBot
Також вміє показувати дані з Google Analytics. Вся статистика сервісу в одному вікні, що досить зручно. Для роботи підключіть бота до аккаунту в Google Analytics.

Бот-без-помилок

@grammarnazibot
В табори бот не відправляє, але неабияк нервує, коли ви надсилаєте йому текст з помилками. І все ж виправляє.

@orfobot
Ділове листування з помилками неможливе, тому якщо сумніваєтеся в написаному, краще дати цьому боту текст на перевірку. Він виправить всі помилки за вас.

Бот-трансформатор

@topdf_bot
Бот конвертує текстові документи формату .doc, .docx, .odt, .txt або .jpg в PDF-формат. Економить ваш час. Робить зворотну функцію, перетворюючи PDF файли в формат JPG.

Бот-перекладач

@dict_bot
Переклад з англійської на російську без реєстрації, смс і з тлумачним словником.

@ytranslatebot
Якщо потрібно перекласти текст, тоді вам сюди.

Бот-пошуковик

@ImageSearchBot
Пошук фотографій на будь-який смак і колір.

@nationalgeographic_bot
Кращі фотографії National Geographic з усього світу. Можна тематику вибрати.

Бот-захисник

@wmarkbot
Бот зробить за вас водяний знак на зображенні без будь-якої взаємодії з фотошопом з вашого боку.

Бот-генератор

@UtmGeneratorBot
Відстежуйте канали трафіку за допомогою бота, він допоможе вам створити utm-посилання.