Як зробити привабливий контент в соцмережах

Як зробити привабливий контент в соцмережах?

Соціальні медіа – гучне місце. Вміст стрічки забито рухомими об’єктами: відео та анімацією. Щоб заволодіти увагою користувача, який монотонно прокручує стрічку новин, потрібно бути як мінімум яскравим.

Але це зовсім не означає, що контент обов’язково повинен бути “кричущим”. Щоб залучити когось у свій бізнес, потрібно запропонувати щось дійсно цікаве в обмін на час, витрачений на контент. Насамперед треба визначити головний “момент, що залучає”. Як тільки ви з ним визначитеся, можна переходити до візуального оформлення пропозиції. У цьому допоможуть 10 інструментів, описаних нижче.

1. Canva

Canva — один з перших інструментів серед тих, які рекомендують, коли під рукою немає дизайнера. Добре відомий і зручний, його часто використовують не в повну силу.

inweb-canva

Крім можливості створити кумедні ілюстрації до постів в соцмережах, Canva допомагає створити рекламні банери, інфографіку, брошури й не тільки.

2. SlideShare

SlideShare — продукт соціальної мережі LinkedIn, призначений для зберігання і показу презентацій. Набагато зручніше, ніж засмічувати тека завантажень PDF- і PPTX-файлами. Завантаження відбувається у два кроки, і зовсім нескладно буде поширити посилання на презентацію в Фейсбук, Твітер та Лінкедін.

inweb-slideshare

А ще завантажену презентацію можна вбудувати на сайт через iFrame або за допомогою WordPress-шорткода, якщо ваш сайт знаходиться на цій платформі.

3. SlideSnack

SlideSnack – інструмент для супроводу презентацій звуком.

inweb-slidesnack.com

За допомогою цього інструменту можна завантажити презентацію, додати свої голосові коментарі та розшарити на Фейсбук або Ютуб. Також є можливість вбудувати презентацію зі звуком на сайт.

4. PowToon

Відеоконтент – новий король соціальних медіа. Втілити ідею для відеоролика допоможе сервіс PowToon.

inweb-powtoon

Щоб створити з його допомогою ролик, бути відео-профі не обов’язково. Платформа пропонує кілька заготівок на вибір, які можна переробити та робити брендовим під потреби бізнесу.

5. Magisto

Magisto — ще один сервіс для створення відео. Після завантаження відео в додаток можна вибрати тему і додати логотип, підписи, забезпечити звуковим і музичним супроводом.

inweb-magisto

6. Typeform

Один з найпростіших способів швидко підвищити залученість – поставити питання. Але коли одного питання мало, або важливо отримати зворотний зв’язок від аудиторії, можна скористатися інструментом Typeform.

Typeform – сервіс для побудови форм зворотного зв’язку “з людським обличчям”. На вибір доступні кілька категорій питань (мультівибор, вибір з кількох зображень, так / ні, текстові відповіді та ін.), до яких можна додати різні візуалізації.

inweb-typeform

Коли форма буде створена, її легко можна поширити по соцмережах або вбудувати на сайт.

7. Playbuzz

Playbuzz — більш просунутий інструмент взаємодії з аудиторією зі злегка іншими цілями. Інтерактивні тести з різними результатами, якими можна поділитися, допоможуть додати віральності вашому контенту.

inweb-playbuzz

Можна налаштувати тест як на показ кількості вгаданих відповідей (10 з 10), так і одного з текстових результатів (наприклад, на якого персонажа з серіалу схожий користувач й т.і.)

8. Piktochart

Piktochart — сервіс для створення інфографіки та візуалізації даних.

inweb-piktochart

Piktochart дає набір інструментів для створення інфографіки, що виглядає професійно та привабливо, як з набору шаблонів, так і з нуля.

9. Visme

Visme — ще один сервіс для яскравої подачі інформації. Ця платформа пропонує кілька варіантів подачі інформації – презентація, інфографіка, вайрфрейм та інші.

inweb-visme

10. Podbean

Podbean — платформа для створення і розміщення подкастів. Можна завантажувати серії аудіозаписів, поширювати їх як на платформі, так і по соцмережах.

inweb-podbean

 

Який з інструментів використовувати?

Експериментувати! Щойно ви спробуєте кожен з типів контенту – графічний, відео та аудіо, – ви зможете зрозуміти, що саме підійде аудиторії.

Можливо, ви вже використовуєте якийсь з аналогічних інструментів для створення мультимедійного контенту? Поділіться їм в коментарях і скажіть, чим він хороший!